ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  odkazy  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 vinotéka & alkotéka style
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: ňů fešn šopa

ňů fešn šopa
[atlantik]
21.03.2005
se značným zpožděním (ale lépe než nikdy) přinášíme report ze zajímavé akce, pořádané v kavárně atlantik.
vloženo: 14.04.2005
 

první jarní den by měl začít jinak, než ty ostatní, už jen proto, že je nejhezčím obdobím v roce. možností bylo nepočítaně, mohli jste jej strávit v divadle, se slečnou na lavičce, u sklenky vína s přáteli, nebo jako já na módní přehlídce obchůdku ňů fešn šopa, který naleznete v puchmajerově ulici, vedle konkurenčního, (pro mě stále nudnějšího) kombajnu. dostatečným lákadlem bylo, že přehlídka proběhne v kavárně a jak se ukázalo, těch překvapení si pro nás majitelka obchůdku ňů fešn šopa monika adamcová připravila hned několik. jedním z nich byl diskžokej a moderátor večera jiří surůvka, který svým kladným vztahem k němčině nakazil všechny přítomné. na začátek než se modelky připravily, pustil pár ndr punkových fláků z raných osmdesátek, čímž vytvořil atmosféru s jistým odkazem na německé retro. policejní vestu vyměnil za mysliveckou uniformu, zapálil si, odkašlal, začaly přicházet první modelky. začala další neopakovatelná show ňů fešn šopa čímž jsou jejich přehlídky vyhlášené.

ideální spojení zábavy s modelingem, kde funguje jistá dávka herectví, nadsázky či různá gesta. jde především o jistý způsob nabídnout návštěvníkovi přehlídky něco víc, přece jenom zaplatil vstupné a chce něco vidět. zážitek to bezesporu byl, vtipné moderátorské kreace perfoméra a výtvarníka jiřího surůvky ve spojení s jednotlivými gesty krásných modelek fungovaly na výbornou. líbilo se mi, že ne všechny holky se tvářily jako typické modelky, spíše šlo o holky, které baví oblíkání a nebojí se s tím vylézt ven. hezky se mezi slečnami vyjímala také herečka divadla petra bezruče lucie žáčková, jejíž výstup co by modelky dodal přehlídce jistý šmrnc. svou roli hrála i dobře volená hudba skupiny placebo střídána s klasickými hity německé nebo zahraniční produkce. vše do sebe zapadalo jako skládanka z lega, eklektická barevnost jednotlivých modelů či doplňků inspirovaných tu etnem, afrikou, ale nejvíce streetem vám měla ukázat, že existují i jiné obchody než předražené kopie sítí kenvelo, zara nebo new yorker.v malých obchůdkách máte nejen větší svobodu, ale i jistotu, že objevíte něco co nikdo nemá. rozhodně nešlo o to ani představit jarní kolekci, ale o jarní inspirace vybízející si trochu uklidit v šatníku. s přehlídky jsem měl nesmazatelný pocit uvolnění, jakoby ve mě probudila něco nového a přál bych to zažít každému kdo má rád jaro.

david pillow

 verze pro tisk

přečteno:: 15524x

související články::

 


 fórum  komentářů: 12

* redakce ov-kluby.net si vyhrazuje právo na vymazání příspěvků porušujících zákony č.r., sprostých slov a příspěvků hrubě urážlivých.

nick / jméno: 

e-mail: 

vzkaz: 

opiš kód: 

 

 

pillow

2018-05-24 16:52:42 

já si nemyslím, že progresiv, šel od 9 k 5, podle mě poslední 6.číslo
bylo celkem na urovni, dle reakci. od 9 šel možná proto, že už nevychází. co se týče, ovéček, tak spolupráce by měla trvat i nadále. ted chystám pravidelný report z jazz press. můžes mrknout i na zulu.cz kde taky píšu. akce v pecivalu je každý čtvrtek, a myslím si, že už má tradice.pokaždé hraje někdo jiný, tento čt dj forest´and nikos p. kuluris, z vynilu, což bude stále častěji, zajimavá akce se chystá 19.5.
máš-li, ale radši kytarovky doporučuju pátek. sleduj web

 

pillow

2018-05-24 16:52:42 

chápu, spíše šlo o to podpořit nu fešn šopa. nadále, už zustanu věrný ov-klubum. net
net, totožné články, už
nečekéjte, sorry všem

 

bany

2018-05-24 16:52:42 

nic osobního, ale pillow by měl jít zpátky do školy a zopakovat si gramatiku! at´ se daří!

 

pillow

2018-05-24 16:52:42 

zadny sifry, tam nejsou, je to normalní report, ale zdá se, že najdou lidi co v tom rádi štouraj. mě se třeba nelibí slovo-kurnik, to už se snad nepoužívá...

 

pillow

2018-05-24 16:52:42 

to bany: zklamal si mě kamaráde, myslím, si , že
bys nezvládl ani zpoloviny napsat takový report. na to abych dobře psal nepotřebuju školy...

 

monika

2005-07-08 22:38:37 

vsem:s křížkem po funuse-nechapu!cekala jsem názory,kritiku,cokoli,ale kurnik!na přehlídku!ne na pillowa-esy se ulejval z tělocviku a co mél z diktátu-tys mél,bany,samý,a k čemu ti to je? zkrátka 812 lidí si přečte report z přehlídky a 11 napíše šůdlebůdle ohledně támdletůdle.hm.tak aspoň vím,že má smysl to dělat.že.s pozdravem optimismus je opium lidstva.m*

 

mila

2005-05-26 11:14:08 

to pillow: he he, kurnik, jsem se nevyjadřoval k tvému reportu, ale k něčemu, co tu bylo a už neni, někdo to dal pryč, to je dobře, bo to byl opruz, děkuji a nashledanou! :-)))

 

mila

2005-05-17 17:49:38 

co je to, kurnik, za šifry? neumite vyjadřit svuj nazor jasně?

 

krysa

2005-04-19 11:57:04 

tak to je fakt, tohle se nedělá.

 

dudyn

2005-04-18 16:45:54 

vzhledem k tomu, že dnes přineslo zulu uplně totožný článek, myslím, že je spolupráce pomalu u konce :) dát tentýž článek na dva servery je maličko podivné.. neřkuli trapas....

 

skaven

2005-04-18 12:21:07 

no, tak je fakt, že třeba devítku jsem nečetl. mně zaujala ta první čísla, třeba když tam byl rozhovor s industriálními hošánky, ale pak ty povídky a tak... škoda slov.

 

skaven

2005-04-15 00:56:25 

no ne, david pilow na ovečkách? jen tak dále! progresiv jde sice od deíti k pěti (hlavně igráčci :( ), ale zase jiné věci tam byly v poho. taky mě zaujalo to davidovo pouštění netradičních hudebních stylů u peciválů. akorád jsem tam nikdy nezašel, ale jsem rád, že se takové věci dějí. bude na ovečky d. pilow ještě něco psát?

 


 
informační kanály 

facebookgoogle plustwitterrss feed

 
pozvánky 

19.-20.10.2018
>> freiplatz / opavská klubová noc 2018 (podzim)
 
18.10., 19.10. a 02.11.2018
>> jan p. muchow & the antagonists
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: :: reporty :: fotky :: muzika v mp3 :: odkazy :: o nás :: mailni ::
 
 © 2002 ov-kluby.net design by lucinka & strejda