ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  odkazy  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: anna k ve fabricu a golemu

anna k & band
[fabric, golem]
12.05.,10.06.2005
v ostravském fabricu a zlínském golemu vystoupí jedna z předních tuzemských zpěvaček anna k. jako předskokanka se představí iva frühlingová.
vloženo: 05.05.2005
 

anna k, alias lucianna krecarová (kdysi se jako začínající zpěvačka rozhodla, že z praktických důvodů zkrátí své jméno na pět hlásek), vydala letos nové album noc na zemi - mnohými pasované do role vrcholu její tvorby. autorem většiny hudby a textů je její partner tomáš vartecký (kurtizány z 25.avenue, devil’s autumn; spolupráce s lucií, danielem landou, wanastowými vjecmi; hudba k filmu musím tě svést). v březnu vyjela se svou kapelou na turné, které zahrnuje i ostravu a zlín.

když jí bylo osm let, tatínek ji přihlásil na konkurz do divadla semafor - vyhrála ho. a tak hopsala malá lucianna po prknech semaforu vedle takových hvězd, jakou je třeba jiří suchý. v semaforu pobývala dvacet let, mezitím vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři a poté se vrhla na dráhu zpěvačky.

anna k

její první dvě desky, já nezapomínámamulet byly spíše nesmělým pokusem, jak vstoupit do světa populární hudby. do podvědomí posluchačů se dostala až s deskou nebe, která jí také vysloužila titul zpěvačky roku, přičemž hit nebe získal ocenění skladba roku. desku produkoval jan p. muchow a spolupracovalo na ní mnoho předních hudebníků, mimo jiné iva bittová, která nazpívala některé vokály. na čtvrté desce s názvem stačí, když se díváš, je už cítit vztah s tomášem varteckým. hudba i texty jsou procítěné, rockovější, šité anně na míru. pěti songy taky přispěla na soundtrack k filmu musím tě svést. letošní, již zmiňované album noc na zemi, ji vyneslo 3 nominace na cenu akademie populární hudby anděl allianz 2004, a to za kategorii album, zpěvačka a nejlepší obal roku. výhra v kategorii obal roku (jeho tvůrci jsou pavel lukšan a jirka troskov) jí může být asi jen maličkou náplastí za výtečně odvedené dílo.

noc na zemi tour 2005 čítá 13 koncertů po zemi české. doprovodná kapela se představí ve složení: jiří janouch (kytara), vladimír 'guma' kulhánek (basa), yaryn drápala (bicí), roman helcl (kytara), olin nejezchleba (violoncello). pokud chcete zažít nefalšovaný rockový koncert s ženským vokálem a nebojíte se naboostrovaných kytar, máte ideální možnost!

blinky::

 • anna k:: www.anna-k.cz
 • iva frühlingová:: www.ivaf.cz

  trembi
  foto: archiv zpěvačky

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebookgoogle plustwitterrss feed

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web
  obscuro.czmetan city
  eclipticside.com

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: :: reporty :: fotky :: muzika v mp3 :: odkazy :: o nás :: mailni ::
   
   © 2002 ov-kluby.net design by lucinka & strejda