ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  odkazy  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 made in 60s
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: první kapely radegast líhně už mají vystoupení jisté, přesto se hlásí další desítky skupin

prvních čtyřiadvacet skupin vybrala odborná porota do základních kol největší klubové soutěže hudebníků radegast líheň. přesto se ještě další skupiny mohou hlásit na stránkách soutěže až do konce ledna letošního roku.
vloženo: 16.01.2015
 

přihlašovací formulář na stránkách www.lihen.cz je stále aktivní a denně jej využívají zástupci hudebních skupin, aby se přihlásili do soutěže, která letos vstupuje s řadou novinek do svého čtrnáctého ročníku. "prvotní výběr rozhodně nebyl jednoduchý, protože se už jen do konce roku přihlásilo téměř dvě stě kapel. očekáváme tedy oproti loňskému roku zvýšený zájem, když na přihlášení mají kapely ještě téměř tři týdny a v těchto dnech jsme díky spolupráci s portálem bandzone oslovili další tisíce skupin. denně se tak ozývají další a potěšující je i zvýšený zájem ze zahraničí," popisuje přípravy programu ředitel soutěže marek slonina z pořádající viking agency.

radegast líheň 2014 - velké finále

v těchto dnech již produkce soutěže kontaktuje vybrané kapely a upřesňuje s nimi termíny a místa vystoupení v prvních osmi základních kolech. koncerty se tradičně odehrají před odbornou porotou ve čtyřech klubech na moravě, přičemž domácím místem konání je havířovský jazz club, ke kterému se v loňském roce přidaly ostravský klub u6 v dolní oblasti vítkovice, třinecký nejvýchodnější klub v čr – barrocko a olomoucké bounty rock cafe. připravena je však řada novinek, z níž tou zásadní je změna konání velkého finále soutěže a rovněž výběr patrona soutěže. "poslední ročník našel velmi důstojné místo konání – ostravský gong, nicméně je čas se posunout dál a tak se nyní jedná o uspořádání finále před početnějším publikem v rámci některého z open-air festivalů. tomu by zřejmě odpovídal i patron soutěže, který tradičně zasedá v porotě a rovněž vystupuje na stejném pódiu jako čtyři finalisté," dodává slonina.

generální partner soutěže - pivovar radegast – i pro letošní ročník připravuje spoustu cen nejen pro soutěžící, ale také fanoušky soutěže a návštěvníky klubů, a rozhodně v tom nezůstane sám. pořadatelé jednají s dalšími partnery, kteří se budou na akci podílet a společně s nimi se už těší na čtrnáctý ročník soutěže radegast líheň. nejpodrobnější informace o soutěži, včetně historie i přihlašovacího formuláře, najdou zájemci na stránkách soutěže www.lihen.cz.

organizátoři

 verze pro tisk

přečteno:: 4025x

související články::

 


 fórum  komentářů: 0

* redakce ov-kluby.net si vyhrazuje právo na vymazání příspěvků porušujících zákony č.r., sprostých slov a příspěvků hrubě urážlivých.

nick / jméno: 

e-mail: 

vzkaz: 

opiš kód: 

 

 


 
informační kanály 

facebookgoogle plustwitterrss feed

 
pozvánky 

19.-20.10.2018
>> freiplatz / opavská klubová noc 2018 (podzim)
 
18.10., 19.10. a 02.11.2018
>> jan p. muchow & the antagonists
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: :: reporty :: fotky :: muzika v mp3 :: odkazy :: o nás :: mailni ::
 
 © 2002 ov-kluby.net design by lucinka & strejda