ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  odkazy  |  o nás  

  ov-kluby.net
frýdecko-místecké kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[eso]
[kod 06]
[kraken]
[kyvadlo]
[master rock bar]
[orion]
[pavlač]
[pošta]
[sokolík]
[stolárna]
[stoun]
[tazzmania]
[u arnošta]
[u černého kocoura]
[za pecí]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: letní scéna klubu stoun

aby návštěvníci známého frýdecko-místeckého klubu nebyli po dobu letních měsíců ochuzeni o možnost dobře se pobavit a odreagovat, otevírá stoun na jejich přání letní scénu v zahradě národního domu v místku.
vloženo: 01.06.2010
 

co nabízí letní scéna: bohaté občerstvení – 2 bary, grilované speciality, cocktail bar, kvalitní zvuk a světla, stolní fotbálky a zastřešený prostor pro 400 návštěvníků. program bude nabízet pravidelné čtvrteční a nedělní videoprojekce kultovních snímků zdarma, páteční večery budou vyhrazeny letním hitům ze záhrobí, soboty pak koncertům kapel, minifestivalům a dalším akcím. otevírací doba bude po - st: 10.00 - 22.00, čt - ne: 18.00 - 01.00.

zahajují letní hity ze záhrobí v pátek 4. června se vstupem zdarma. 5. června je na programu promítání kultovního filmu trainspotting, v dalších filmových večerech uvidí diváci například filmy gympl, samotáři, veleúspěšný seriál bing bang theory (teorie velkého třesku) – samozřejmě se vstupem zdarma.

logo

v sobotu 19.06. bude letní scéna patřit hip hip summer festu s řadou zahraničních i domácích interpretů v čele s lady daisey (usa), v sobotu o týden později to bude koncert ostravské kapely evolution dejavu spojený s drumm'n'bass party.

zároveň s letní scenou bude v červnu otevřen i stoun, takže pokud návštěvníci navštíví pořady 18., 19., 25. a 26. 06. se vstupným na letní scéně, mohou pak bez placení dalšího vstupného zajít do stounu zdarma! navštiv 2 akce – zaplať 1x vstupné.

"letní scéna poslouží k rozšíření nabídky kulturních programů ve městě," říká o nové aktivitě stounu jeho dramaturg kamil rudolf a dodává: "navíc nabízíme možnost zúčastnit se klubového života stálým návštěvníkům, kterým nevyhovuje pravidelná prázdninová pauza. detailní informace o programu najdou zájemci na oficiálním webu klubu."

blink::

klub stoun

 verze pro tisk


 
informační kanály 

facebookgoogle plustwitterrss feed

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: :: reporty :: fotky :: muzika v mp3 :: odkazy :: o nás :: mailni ::
 
 © 2002 ov-kluby.net design by lucinka & strejda