ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  odkazy  |  o nás  

  ov-kluby.net
krnovské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[kofola]
[puma]
 
nekluby ::

 
report 

report:: na baykonur do krnova - do krnova na baykonur

baykonur
[rocker]
01.06.2002
na den dětí jsme se vydali do krnovského rockera, kde ten večer zrovna vystupoval baykonur...
vloženo: 05.06.2002
 

na to že bylo prvního června, byla venku docela zima, ale ani tento fakt neovlivnil nadržené krnovské posluchače, aby se dostavili ve velmi hojném počtu na koncert skupiny baykonur. toto seskupení je napůl krnovský a napůl opavský band, který dokáže posluchače velmi lehce rozpařit.

jak již bylo řečeno krnovský "rokáč" se slušně zaplnil a netrpělivě čekal na úchvatný začátek koncertu, který se již tradičně nesl ve stylu našich rudých bratrů. celá skupina v bílých kombinézách prijechala ve velkém stylu a okamžitě dostala diváky do varu, kdo nepařil s rukama nahoře (či dole), tak aspoň podupával nohama nebo hlavou. baykonur předvedl mnoho cover verzí slavných hitů skupin u2, beatles, cure atd., které zvedaly teplotu v sále do krajních mezí. skupina možná trošku překvapena svým úspěchem práskala hit za hitem a charismatický zpěvák přiváděl publikum do šílenství, které to vděčně oplácelo. koncert skončil až okamžikem kdy skupina už neměla co hrát, jak zmínil frontman kapely "existujeme ještě moc krátce na to abychom více věcí nacvičili". nicméně publikum o něčem takovém nechtělo ani slyšet a tak baykonur vytáhl znovu tři hity jen tak pro zopakování.

když jsme se na koncert ubírali, ptal se mě můj ctěný bratr co vlastně hrají za styl muziky, moje reakce byla dost neurčitá, tak si udělal svůj názor během koncertu sám : "ty jo oni hrajou něco mezi elvisem a mňágou a jsou dost dobří", následně roztočil své páčo a šel pařit mezi ostatní, osobně si myslím, že podobně to udělali skoro všichni co zde večer prožili.

takto bych shrnul tuto akcičku a myslím, že pokud budete váhat s tím jít či nejít na koncert tohohle opavsko-krnovského bandu, tak já říkám: "konec přemýšlení a fičte tam"

buk

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebookgoogle plustwitterrss feed

 
pozvánky 

22.01.-06.03.2019
>> lukáš horký: moje město
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: :: reporty :: fotky :: muzika v mp3 :: odkazy :: o nás :: mailni ::
 
 © 2002 ov-kluby.net design by lucinka & strejda