ov-kluby.net
ov-kluby.net

priessnitz dost možná naposledy...

priessnitz
[jazz tibet club, stoun, penzion rejvíz, dk akord] :: 12., 13., 14. a 15.12.2017

desetidílné předvánoční turné odstartuje v pondělí 04.12.2017 již vyprodaným koncertem v pražské akropoli a končí 16. + 17.12.2017 dvěma již vyprodanými koncerty v brněnském kabinetu múz.

priessnitz

mezitím se ale ještě zastaví v dnes už také vyprodaném olomouckém jazz tibetu, ve frýdecko-místeckém klubu stoun, v penzionu rejvíz ve stejnojmenné osadě v katastru jesenických zlatých hor a v jihoostravském domě kultury akord. všude tam dost možná naposledy...

"nevíme, jestli jsou to opravdu poslední koncerty, rozhodně od nového roku nic neplánujeme. ale nerozvádíme se, máme se pořád rádi, jen každý žijeme někde jinde. možná se jednou vrátíme do jeseníků a začnem zas fungovat, nejsme typ kapely, co by mohla tvořit po internetu, musíme zkoušet spolu a být u zdroje. a to je čím dál obtížnější," vysvětluje frontman kapely jaromír švejdík, proč se priessnitz chystají na dobu neurčitou odebrat k "medvědímu spánku".

zaváháte-li a pohrdnete-li pozváním, následky si přičtěte sami. jak už se mnozí přesvědčili při loňském předvánočním nebo letošním jarním beztížném turné, případně na některém z letních festů, kapela je totiž navíc ve vrcholné formě.

"tušíme, že se nám s deskou beztíže podařilo něco unikátního, nejen že jsme bez výjimky spokojeni se soundem alba, ale celej tenhle beztížný stav se nám povedlo s naším týmem spolupracovníků přenýst i na koncerty. ale bude pro nás a asi i pro fanoušky rozumný v nejlepším skončit," dodává švejdík.

zastávky v ov-kluby.net area::

  • 12.12.2017:: olomouc, jazz tibet club
  • 13.12.2017:: frýdek-místek, stoun
  • 14.12.2017:: zlaté hory, penzion rejvíz
  • 15.12.2017:: ostrava, dk akord

linky::

organizátoři & tomáš dudyn václavek
foto: promo (dušan tománek)
 

© ov-kluby.net [kudy&kam]
fax:: 596 782 302
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net