ov-kluby.net
ov-kluby.net

v brickhouse nastal chaozz

chaozz
[brickhouse] :: 05.05.2018

ze všech dj's a předkapel musím vypíchnout gambrz reprs. možná na ně spousta lidí nebylo připraveno a nemohla se dočkat hvězdy večera. dostali všechny do náladičky "když volá čiko, prodávám piko..." kombinace vtipného beatu a ukulele vaši mysl jen pozvedne. černý humor zajistí, abyste neproletěli stropem. zpětně jsem ráda, že jsem je slyšela.

gambrz reprs

"jaktože znáš chaozz, když ti je 17? ty jsi jinačí archeolog."

"zkouška mikrofónu. raz, dva, tři, zkouška mikrofónu, chaozz."

a je to tady. slyším první tóny devíti minut poezie. nečekala bych, že kdy zažiji jejich koncert. cestování časem funguje. všichni bez rozdílu za mikrofony, dj maro za počítačem. "chaozz je v pohodě, pro lidi co chápou..."

"ó růžičko voňavá..." přidejte špetku sabotáže a recese.

mike mezi rappery koloval rychleji než bylinky před klubem. "máma mi říkala, že bych měl vysadit, máma je máma nechal jsem si poradit. a nestačil se divit, co všechno se dá sklidit..." není se čemu divit čekání na chaozz bylo jako čekání na godota.

zaznělo i spoustu méně známých písní, aby se ke slovu dostali všichni. zvuk nebyl vždy úplně stoprocentní, a tak se se občas chytali jen ti nejskalnější fanoušci.

věkový rozdíl zmizel rychleji než bys řekl deph. skákali a zpívali všichni. pokud jste u toho koukali na projekce, měli jste krasohled. tančili i opravdoví pamětníci v publiku. rozdíl mezi fanoušky a pódiem byl smrsknut a odhozen do kouta. jak praví katova předloktí: teď a tady.

chaozz

očekávat že ty beaty budou na bit stejné, bylo naivní. maro protáčí gramce rád a dodává tím tomu flow. život není krásný, musíte to tak nechat, a tak došlo i na méně zábavná témata, ale party nekončí a energie z pódia vám pomůže se s tím, že občas žijeme na planetě opic, s vodopády nebo s policií.

gramce se otáčí mnohonásobně rychleji, než země, když svišti bojují a norují na golfovým hřišti. přesně v těchto momentech člověk nemůže uvěřit ničemu kolem sebe v tom dobrém slova smyslu.

ukázali jsme zač je toho beat, když kámoš zavolá i při gorile ve vaně.

"tak jdem, tak jdem, reprezentujem, tak jdem tak jdem reprezentujem... chaozz reprezentuje (nejen) v roce '99. tak dem..."

dlažební kostka
foto: dlažební kostka
 

© ov-kluby.net [kudy&kam]
fax:: 596 782 302
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net