ov-kluby.net
ov-kluby.net

horkýže slíže v harendě

horkýže slíže (sk)
[harenda] :: 18.10.2003

taky se vám stalo, že vás velmi zaujala nějaká písnička v rádiu nebo u známých, začali jste horečnatě pátrat po názvu kapely a zůstali poněkud rozpačití, když vám bylo sdělen název horkýže slíže? jakže? nevěřícně jste se jej snažili vyslovit jednou, dvakrát... ale teď už ho vyslovujete s ležérní samozřejmostí a ochotně sdělujete osobám ještě nezasvěceným.

horkýže slíže

stylově bych si je troufla zařadit mezi téměř čistokrevný punk. texty jejich písní jsou tak svérázné, vtipné, satirické, že zaujmou snad každého. horkýže slíže si neberou servítky a parodují koho se jim zachce a kdy se jim zachce... ušetřeni nejsou hlavně jiní interpreti slovenské hudební scény, nebo i sám velký john travolta.

skupina vznikla už v roce 1992 v nitře, kde se její základna nachází dodnes. na kontě mají zatím pět alb (v rámci oného, vo štvorici po opici, ja chaču tebja, festival chorobná 2001 a poslední - z roku 2002 - kýže sliz). hrají ve čtyřčlenném složení: košo, kuko, sabotér a štefko. jako předkapely se představí ostravští joys a deep purple revival z dolného kubína. takže slížáci, v sobotu všeho nechte, do třince pospíchejte, vypadá to v dohledné době na jediný koncert na severní moravě!

blinky::

 • horkýže slíže:: www.horkyzeslize.sk
 • joys:: joys.d2.cz

  alča
  foto: dudyn
   

 • © ov-kluby.net [kudy&kam]
  fax:: 596 782 302
  e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
  web:: www.ov-kluby.net