ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[beach]
[centrum]
[gogo club]
[hawaii]
[jazz club]
[my-rocket]
[na pacalůvce]
[remix]
[stolárna]
[stružník]
[vampermon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: berentzen líheň v tvrdším provedení

v pátek si tentokrát na havířovském stružníku přišli na své punkeři a rockeři tvrdšího ražení. páté kolo berentzen líhně totiž ovládl punk a hardcore. a jak bylo vidno, obdivovatelů tohoto hudebního stylu je v havířově a na krvinsku vůbec opravdu hodně. stružník byl opět zaplněný, snad jako v dobách své největší slávy.
vloženo: 26.01.2005
 

a kdo tedy zahrál? především karvinská kapela basta fydly, která byla už předem jednoznačným favoritem pro příchozí návštěvníky. "no, přišli jsme hlavně na basty fydly, ti jsou hodně dobří" tvrdila skupinka mladých mužů s "kohoutem" na hlavě. dále zahrála bruntálská kapela empathy, krnovští painkiller a místní de reval, kteří jako domácí samozřejmě měli také hodně příznivců. nakonec ale skončili až čtvrtí, celkem nápadití painkiller třetí, druzí empathy, kteří by ale na svém stylu měli ještě hodně zapracovat. první cenu a postup do semifinále hravě a bezkonkurenčně získala opravdu ta nejlepší kapela - karvinští basta fydly. její hudební styl je sice tvrdý, ale přesto rytmický a nápaditý, což ocenili jak návštěvníci, tak porota.

doufejme, že i příští kolo, které se uskuteční už v pátek 28.01.2005 opět od devatenácti hodin v havířovském stružníku, přitáhne hodně hudbychtivých lidí. však se mají na co těšit! tentokrát lehce folkrockové kolo přivítá kapely ležérně a vleže až z halenkova na valašsku, ostravskou skupinu nausea a především oblíbenou místní akvizici - havířovské podráždíme kocoura. vstupné je stále jen 40 korun a v ceně je díky partnerovi jeden prezervativ pepino zdarma!

blink::

 • berentzen líheň / inkubátor :: www.inkubator.webz.cz
 • organizátoři líhně

   verze pro tisk

  související články::


   
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda