ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[beach]
[centrum]
[gogo club]
[hawaii]
[jazz club]
[my-rocket]
[na pacalůvce]
[remix]
[stolárna]
[stružník]
[vampermon]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: líheň 2006 - přihlášky uzavřeny, třetí kolo na dohled

necelých sto kapel letos projevilo zájem zahrát si a zasoutěžit v soutěži amatérských hudebníků - líheň 2006. porota už vybrala a nyní se můžeme těšit na solidní porci dobré muziky.
vloženo: 25.01.2006
 

havířovský stružník bude na konci února definitivně uzavřen a líhně tak budou jeho labutí písní. za sebou mají již dvě kola, z nichž postoupili do semifinále havířovští head up a v pátek rovněž sakumprásk z karviné. druhé kolo bylo vůbec více než vydařené. navštívily jej necelé dvě stovky diváků, což je na zdejší region opravdu úspěchem.

v pátek 27.01.2006 od devatenácti hodin se bude konat již kolo třetí a ponese se tentokrát v metalovém duchu. "akci by měli zahájit ostravští violoncellisté hyperion, následovaní rýmařovskou hechiterou, lanškrounskou skupinou dragon a frýdecko-místeckými temperament. kdo má rád dobrou metalovou muziku, určitě na stružníku nebude v pátek chybět," doufají pořadatelé z havířovské viking agency.

ani ten, kdo ale nestihne v pátek navštívit kolo třetí, nemusí truchlit. velice kvalitní "jihomoravské" hardrockové kolo proběhne hned první pátek v únoru, následovat jej bude kvalitní bigbít a třetí pátek asi nejpohodovější kolo s téměř poprockovým nádechem. 24.02.2006 pak zazní muzika stružníkem naposledy. a bude u toho téměř to nejtvrdší, co se letos do líhně přihlásilo. druhým hardrockovým a hardcoreovým nášupem skončí éra tohoto proslulého místa havířovské kultury.

"vstupné na každé kolo činí jen třicet korun a v ceně je navíc uno pepino zdarma a pokaždé ještě losujeme jednoho výherce cd," zvou všechny milovníky dobré muziky pořadatelé líhně.

blink::

 • berentzen líheň / inkubátor:: www.inkubator.webz.cz

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda