ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
orlovské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[futra]
[t-club]
 
nekluby ::

 
report 

report:: jak frýdek s místkem řádili v orlové

rk 130, downbelow
[futra]
11.10.2003
rovnou dva frýdecko-místecké bandy se představily onoho sobotního večera v klubu furta [or]. a to tak, že ve velmi dobrém světle!
vloženo: 21.10.2003
 

sobotní koncert dvou frýdeckomísteckých kapel rk 130 a downbelow v orlovském klubu futra začal sice s menším zpožděním (zvukař musel zachraňovat dům), ale nikomu z publika to zjevně nevadilo. jako první nastoupila skupina rk 130. tito hoši hrají zajímavý rock, trošinku ovlivněný britskou kytarovou scénou. několik písní napsal i jejich americký kytarista. můžu říct, že některé jejich songy se mi opravdu hodně líbí. kapela je dle mého názoru velmi nadějná a do budoucna už se můžou jen zlepšovat, takže se máme určitě na co těšit.

a pak už netrpělivě očekávané "hvězdy večera" downbelow. letos pilně koncertovali a také v našich končinách jsme je měli možnost několikrát shlédnout (např. na festivalech theppening nebo michálkovický kocour). jejich písně jsou jedna lepší než druhá a ať se snažím o sebevětší objektivitu, musím napsat, že jsou prostě skvělí. jejich hudba se pohybuje někde mezi rockem, funky a jazzem, v jednotlivých písních je různě namíchána. některou jsou více funky, jiné zase více do rocku. tím pádem jsou jejich songy také dost různorodé a jejich koncert není ani chviličku nudný.

na začátku zaznělo několik songů v poloakustickém provedení, zbytek pak už klasicky ve svižném tempu. kapela má také smysl pro humor, nestydí se komunikovat s publikem a proto i občasné technické problémy byly spíše humornou vsuvkou, než nějakým nepříjemným zdržováním. bez přídavku nebyla kapela puštěna z pódia a celý koncert tak skončil až někdy po půlnoci.

alča

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

22.-31.08.2019
>> ostravské dny 2019
 
05.08.-30.09.2019
>> vlastimil oli helcl: lázeňské vzpomínky
 
04.12.2019
>> deep purple (uk)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda