fatal terror factory night

fatal terror factory night
[čas aréna] :: 24.11.2006

dne 24.11.2006 máte možnost v neobvyklém prostoru ostravské čas arény shlédnout nefalšovanou legendu světového drum & bassu - dj aphrodite (urban takeover / uk).

pokud drum & bass posloucháte nějakou dobu, musíte vedět, že každý producent má svůj styl, na který je hrdý. aphrodita poznáte už od prvního tónu. jeho charakteristicky "skotačivý" zvuk stál u zrodu stylu, kterému se říká jump-up. aphrodite, veterán anglického léta lásky 1988, má na svědomí takové hity jako king of the beats, woman that rolls, tower of bass nebo summer breeze. remixoval a tribe called quest (1nce again), luniz (i got five on it), jungle brothers (jungle brother) a mnoho dalších. do dnešního dne má na kontě dvě dlouhohrající alba a spolu s mickey finnem vlastní proslulý label urban takeover, na kterém začal svoji kariéru muffler i dvojka rascal & klone. aphrodite je muž, který překvapil samotného davida bowieho, když na mega festivalu v anglickém glastonbury vyvolal jeho set v tanečním stanu takové nadšení, že bowie zastavil svůj koncert na hlavním pódiu a ptal se, co se to tam vedle sakra děje. posledních pár měsíců trávil aphrodite na turné po celém světě, ale i tak si udělal čas na hned několik nových tracků - mimo jiné war of the worlds, scarface s vysamplovanými hláškami z gangsterky zjizvená tvář nebo novou verzi hitu bad ass. tenhle veterán zlomených beatů dokáže skvěle rozparádit celý klub, což byste si neměli nechat ujít!

flyer

akci podpoří vystoupením i pánové stále na na vzestupu - no money, místní legendy inspiral x62 a elvis, hosté suki a appu s technicalem, kteří předvedou back2back set. seznam djs završují kmin a therapist. vše bude okořeněno fireshow od cyberfire, videoprojekcí, laser show a 23kw zvuku.

blink::

  • dj aphrodite:: www.urbantakeover.co.uk/newaphroindex.html

    organizátoři

     

  • © ov-kluby.net
    e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
    web:: www.ov-kluby.net