100°c ve frýdku-místku, ostravě a olomouci

100°c
[stoun, templ, s-klub] :: 19.,20.11.,10.12.2008

100°c vyjíždějí po úspěšné festivalové sezóně na turné s klipem na mtv v zádech. v našem regionu se během listopadu a prosince objeví na koncertech 3x.

evropská mutace mtv vybrala do své rotace videoklip k písni cream mariánskolázeňských 100°c. po vydání třetí řadové desky brant rock a úspěšných festivalových shows se skupina vydává na své zatím největší turné a má na kontě i nové video ke skladbě who i am.

lídr šestičlenné progresivní kapely, která odehraje na třicet koncertů po české a slovenské republice a itálii, se netají nadšením z dění kolem kapely: "jsme velice příjemně překvapeni. na všech festivalech jsme dostali dobré časy a lidé vždy skvěle reagují. moc se těšíme dovnitř, kde nám to jde stejně nejlíp. připravili jsme zbrusu novou show, která bude kombinovat vizuální stránku klipů cream a who i am," zve zpěvák a kytarista jakub "joshua" johánek.

100°c

postmoderně laděné video k pilotnímu singlu cream režíroval baskytarista ondra "mojjo" urbanec na scénář vzniklý ze spolupráce s jiřím andrlem a joshuou. to postoupilo do zlaté medúzy a drželo se neuvěřitelných sedm týdnů na předních příčkách v t-music charts.

videomateriál k druhému singlu who i am má na svědomí tentokrát andrle. podle jeho slov by měl zaujmout protipól k předešlému "načančanému" videu: "před nedávnem jsem natočil krátký film domysli si příběh. s autorem několika klipů, ondrou, nás napadlo, že by mohl skvěle posloužit jako vizuální obraz latentně přítomných myšlenek obsažených v textu skladby who i am. prostředí vybrané pro natáčení by mělo navodit syrovější atmosféru," uvedl andrle. videoklip můžete shlédnout na stránkách hudebního vydavatelství indies scope.

100°c mají na svém kontě alba evergreen, collage a brant rock, z nichž byly médii nejvíce protěžované skladby azataki, boring, jagger is not dead či cream.

brant rock tour v ov-kluby.net area ::

19.11. frýdek místek, stoun
20.11. ostrava, templ
10.12. olomouc, s-klub

blink::

 • 100°c:: www.100c.cz

  organizátoři & trembi
  foto: promo

   

 • © ov-kluby.net
  e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
  web:: www.ov-kluby.net