XIX. sv. jan session

XIX. sv. jan session
[kostel sv. jana křtitele] :: 23.-24.05.2009

tradiční frýdecký festiválek s domácí atmosférou - sv. jan session – i letos v květnu přináší zajímavé nekomerční hudební a divadelní projekty. program bude tentokrát česko-slovenský.

sobota 23.05.2009 od 15.00 na farní zahradě u kostela sv. jana křtitele ve frýdku bude naplněna hudbou a divadlem, které většinou nelze vidět v televizi nebo slyšet v rádiu. přesto, a nebo právě proto, jde o tvorbu která jde ze srdce a míří k srdcím ochotným naslouchat.

flyer

frýdecká kapela mutiband s autorskou gospelovou tvorbou bude festiválek zahajovat. ostravské dohody po personálních změnách navazují na v klubech známou kapelu 4dohody a jejich inteligentní a dynamická muzika blízká bártovu illustrastratosphere potěší příznivce jazzrocku. vsetínská kapela žamboši, ověnčená cenou akademie populární hudby anděl přiveze úplně nové album, které bude pokřtěno ve vsetíně o den dříve. z východního slovenska přijede progresivní britpopová kapela out of control, která loni bodovala na slovensku v soutěži coca-cola popstar, kde se dostala mezi tři nejlepší. dalším hostem ze slovenska bude kapela longital, která svoje poslední album gloria nahrávala pro změnu ve francii a svojí snovou hudbou s elektronickým tepem dokáže příjemně vytrhnout posluchače z reality. na závěr dne kapela budoár staré dámy se svým naléhavým zvukem přinese to nejlepší z podhoubí současné brněnské alternativní hudby. úplnou tečku za programem obstará divadelní společnost papavero ze žiliny, která v prostorách kostela sv. jana křtitele uvede hudebně dramatické pásmo "ježižova žatva" na motivy biblických epizod z evangelií.

neděle 24.05.2009 nabídne od 15 do 18 hodin mimořádnou příležitost navštívit věž kostela sv. jana křtitele ve frýdku s nádhernou vyhlídkou na město a okolí.

blink::

  • skupina hrozen:: www.skupinahrozen.cz

    organizátoři

     

  • © ov-kluby.net
    e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
    web:: www.ov-kluby.net