places v docku odstartují seriál malá kodaň sessions

malá kodaň sessions #1: places
[dock] :: 03.06.2016

v pátek 03.06.2016 odpoledne proběhne v ostravské malé kodani první ze sessions, které budou představovat zajímavé kapely na zajímavých místech této části města.

malá kodaň sessions je ambiciózní projekt a pořad, který představuje kapely v zajímavých lokalitách malé kodaně. jedná se o unplugged koncert s pokecem s kapelou a kvalitní podcast na youtube.

dle plánů pořadatelů by se mksessions měly konat pokaždé na novém místě - v zajímavých prostorech a kavárnách malé kodaně. premiéra bude součástí letošního ročníku festivalu ponašymu.

flyer

jako první se v této sérii v klubu dock představí ostravská nadějná indie formace places, která teprve před pár (tý)dny pokřtila svůj albový debut. desku distant edges je radost poslouchat. sám producent tomáš neuwerth ji označil za klenot, který bylo potřeba jen velmi opatrně brousit a leštit, aby se ukázal v plné kráse a nebyl necitlivým přístupem zničen.

a v tuto chvíli si autor textu tohoto dovolí vystoupit ze své role, jak může učinit pouze jednou za sto let, a být osobní a třeba i citovat (nikoliv z důvodu sebestřednosti) sám sebe, respektive pár útržků z osobního sociálně-síťového statusu: "těšil jsem se právem. ta deska je čirá krása. po nití a neboj s.e. další kousek naděje do života (ja, ich bin patétiš...!), další vyčarovávač úsměvů...", dodávajíce pak ještě v závěru shrnující: "mě to prostě baví jak cyp!"

places i jejich deska mají kouzlo, energii a velký potenciál. a je to nesmírně příjemný pocit, ten potenciál cítit a těšit se na moment, až budete moci rozhlédnout se po lidech okolo a hlavou pokyvujíce pronést ono vítězoslavné: "vidíte? já vám to říkal!"

první malá kodaň sessions startuje už v 15.00 a je doporučeno si dopředu rezervovat místo - kapacita je omezená. snad to ještě stihnete.

linky::

tomáš dudyn václavek

 

© ov-kluby.net
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net