palec 35th birthday party v brickhouse

palec 35th birthday party
[brickhouse] :: 08.02.2019

známý ostravský klubový činitel palec se rozhodl oslavit v pátek 08.02.2019 své pětatřicátiny minifestivalem. na pódiu cihlového baráku (tj.vbrickhouse) se toho večera prostřídá pěkná sebranka gratulantů: malignant tumour, hentai corporation, pipes and pints, the truth is out there a degradace.

šéf barráku a spolumajitel klubu brickhouse marcel palec palovčík nezadržitelně spěje k tomu stát se pětatřicátníkem. a jak jinak by už měl takový klubový aktivista slavit, než akcí, jež bude mít ambici a potenciál stát se klubovou událostí roku?

flyer

"vzhledem k tomu, že mi po 5ti letech vychází narozeniny na víkend a navíc jsou už 35., rozhodl jsem se opět udělat nějaký mejdan. poslední oslava ku příležitosti 30 let byla skvělá a snad ji tato ještě překoná," věří oslavenec a seznam pozvaných kapel naznačuje, že to bude zběsilá jízda. palec nahoru!

těžko vlastně soudit, kdo je tady headliner... ten, kdo už pěkně dlouho neviděl pěkný dudy, bude nadšený z pipes and pints (ano, jsem si vědom, že tenhle dvojsmysl byl hodně laciný a dost pravděpodobně i značně neoriginální - poznámka autora). velkou show předvedou i další pražáci hentai corporation, ale největší nářez se dá nejspíš čekat od domácích malignant tumöur.

z domácích zdrojů budou i zbylá dvě přizvaná uskupení - post hardcore-electroničtí the truth is out there a punkrockeři degradace.

vzhledem k tomu, že v programu (zatím) chybí patrola šlapeto, jsem sám docela zvědav, který z výše zmíněných souborů si při této příležitosti nastuduje pětatřicátníky...

celá ta veselice vypukne někdy po 19.00 (přesný čas a line-up budou zveřejněny na facebookovoém eventu v týdnu před akcí) a vstupné vás přijde v předprodeji na chabých 200,- kč (+ 30,- poplatek prodejní sítě), na místě bude vstupenka stát půl třetího sta.

linky::

tomáš dudyn václavek

 

© ov-kluby.net
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net