koncert pro pepu streichla

koncert pro pepu streichla
[parník] :: 19.09.2019

v neděli 08.09.2019 uplynulo 70 let od narození ostravského bluesového a folkového písničkáře pepy streichla. jedenáct dní poté si na něj v klubu parník zavzpomínají jeho přátelé.

v srpnu už to bylo šest let, co zakončil svou pozemskou pouť bluesman s ostravským přízvukem pepa streichl. jen necelý měsíc předtím než mohl oslavit čtyřiašedesáté výročí jejího počátku.

pepa streichl v parníku

stalo se už dobrým zvykem, že když se přiblíží to veselejší z výročí, sejdou se jeho kolegové, přátelé a kamarádi, zavzpomínají a zamuzicírují. nejinak tomu bude letos, kdy se zakulatilo. ve čtvrtek 19.09.2019 se u příležitosti pepových nedožitých sedmdesátin na pódiu ostravského parníku s písní na rtech a skladbou na strunách či jiných zvukyloudících částech svých nástrojů postupně prostřídají václav fajfr, retro blues, mike fojtík & přátelé, láďa zítka a jako hlavní host večera jan spálený & a.s.p.m.. celým tím melancholicky příjemným večerem vás provede dagmar misařová.

začátek vzpomínkového koncertu je naplánován na 19.00, vstupné činí rovné dvě stokoruny. pár lístků je stále ještě k mání, dlouhé váhání by se však nemuselo vyplatit...

linky::

tomáš dudyn václavek
foto: tomáš dudyn václavek

 

© ov-kluby.net
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net