o víkendu pozná soutěž amatérských hudebníků líheň finalisty

už jen poslední dva hudební koncerty zbývají a bude známa čtveřice finalistů již devatenáctého ročníku mezinárodní klubové soutěže hudebníků líheň 2020. během dvou posledních tříčlenných semifinálových koncertů bude vždy jedna skupina z dalších bojů vyřazena.

"je nám to moc líto, ale do velkého finále mohou nastoupit podle pravidel skutečně jen čtyři skupiny a semifinalistů je šest a tak dojde v každém kole k ukončení poutě soutěží vždy pro jednu z kapel daného čtvrtfinálového kola. všichni semifinalisté jsou skvělí a věříme, že to dokáží i na posledních dvou koncertech v klubech, v každém ale jednu kapelu vyřadíme. přesto neodjedou poražení s prázdnou, připraveny pro ně máme ceny partnerů," dodávají pořadatelé.

líheň nově v club centrum havířov
líheň nově v club centrum havířov

v pátek 11.09.2020 se o dvě postupová místa v karviné v hard cafe poperou hudební skupiny gorilpop (valašské meziříčí, cz), nighteen seventies (myjava, sk) a mr. moss (cz/usa/rus) a v sobotu 12.09.2020 budou o postup do velkého finále bojovat v havířově v clubu centrum kapely wolf gang (frýdlant nad ostravicí, cz), září (zlín, cz) a coincidence (ostrava, cz). vstup na koncerty, které začínají v sedm večer je tradičně zdarma a ještě pro fanoušky připravili pořadatelé soutěž o vstupenky na zajímavé koncerty. během koncertů dojde ke slosování přítomných fanoušků a výherce si odnese vstupenky na koncerty skupin ac/cz, nebo monkey business.

více informací o líhni najdou fanoušci na fb profilu a webových stránkách soutěže.

linky::

organizátoři
foto: organizátoři

 

© ov-kluby.net
e-mail:: ov-kluby@ov-kluby.net
web:: www.ov-kluby.net