ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: vokály měly festival

vokál fest 2002 (1.den)
[parník]
13.12.2002
parník letos přivítal atlantikem pořádanou akci: vokál fest 2002. trval 2 dny. pravda - nemohli jsme dorazit na oba, ale snad vezmete zavděk alespoň reportem z prvního - nabitějšího.
vloženo: 20.12.2002
 

pátek 13. je vyhlášený den z několika důvodů: někteří se bojí, jiní se těší a ostatní si z těch citlivek dělají srandu. k všeobecnému veselí vánoční mánie se letos opět připojil tento mini festival, který pořádá atlantik a letos jej hostil parník. na žlutých plakátcích sice byly dvě zvučná jména, ale ta ostatní nebyla na první pohled (rozuměj bez hlubokých znalostí historie festivalu) tak jednoznačná. až příliš vánoční náladu navodilo seskupení sluníčko, což nebyli "pohodoví týpci z prahy," ale pěvecký kvintet z bohumína a lehce je doprovázel kapelmajster s kytarou. prý už hrají 20 let a přesto dle mého názoru ještě nepatří ke stálicím místní scény, což značí o jisté nevyrovnanosti výkonů. podle názoru jiného účinkujícího tohoto festivalu, mají dobré hlasy a výborný potenciál. ovšem jejich repertoár je až přílis konzervativní a opravdu neurazí ale ani nepřekvapí.

přesný opak je však ester kočičková, která byla vpuštěna na pódium hned poté. ačkoli jsem ji slyšela úplně poprvé zpívat, melodie jejích šansonů nebyla tak šokující, jako jejich slova. ironie až ostrý sarkasmus z nich přímo sršel a snad i konzervativní část publika se rozesmála. její cd je určitě vděčný dárek pro cynika a jeho kolegu humoristu, což jinými slovy tvrdila sama interpretka. zpěvačku doprovázel na klavír lubomír nohavica a ještě před 3x odloženým koncem vystoupení nám sdělil, že žádného bratra jaromíra nemá. po takovém úspěchu to ostravská skupina zpěvaček koplo to to měla fakt těžké a bylo to spíš takové intermezzo před hvězdou večera - václavem koubkem a jeho harmonikou. je pravda, že z povzdálí jej ještě doprovázel pernamentní experimentátor pavel fajt, ale ten si slízl svou smetanu na ostravském mléce již před měsícem na sólových vystoupeních. pan koubek k nám ovšem nejezdí tak často, a tak určitě překvapil i staré známé. mezi mnoha nevýhodami pódia v parníku je i jedna výhoda a to, že umělci nemají kam utéct a tak všechny koncerty se protáhnou. i přesto poslední nášup "vánoce, vánoce, ježíšek nám odnes dárky" dozněl v jedenáct a co s načatým pátečním večerem, nota bene když je 13.?

kajola

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

10.02. + 13.-16.04.2023
>> will wilde & the bladderstones / the bladderstones
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda