ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[pjetka]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festival colourscope 2007

festival colourscope 2007
[kuřim]
09.06.2007
narychlo zveřejňujeme pozvánku na sobotní festival colourscope 2007 v kuřimi, který hodláme navštívit a pořídit několik fotek. nahlédněte, co pro vás organizátoři připravili.
vloženo: 06.06.2007
 

v sobotu 09.06. se na nádvoří zámku města kuřim uskuteční druhý ročník festivalu colourscope 2007, který pořádá hudební vydavatelství indies scope records a naváže tak na úspěšný úvodní ročník konaný v loňském roce. představí se zde řada interpretů vydávajících u indies scope records. přestože se na festivalu bude konat finále soutěže pro worldmusic kapely, ve večerním programu lze najít skupiny z různých žánrů jako je rock, hip hop, ska či folk – proto lze hovořit o multižánrovém festivalu. loňský ročník sklidil velmi pozitivní ohlasy u tisícovky diváků, kteří festival navštívili. letošní ročník má tedy na co navazovat.

hlavními hvězdami festivalu jsou gipsy.cz a traband, který mimo jiné na festivalu pokřtí své nové album přítel člověka. připomeňme, že traband můžete shlédnout i zítra v ostravském klubu templ. závěrečnou show a nepochybně skočnou hodinku obstarají vynikající the chancers - jedineční představitele 2tone ska.

traband

festival otvírá od 14.00 finále 3.ročníku soutěže česká spořitelna colours talents (na tuto část programu opět - tak jako v loňském roce - vstup volný). finalisty z celkem 50 přihlášených skupin vybrala odborná porota složená ze zástupců festivalu colours of ostrava, indies scope records a hudebních publicistů. soutěž pořádá mezinárodní hudební festival colours of ostrava a vydavatelství indies scope records. generálním partnerem soutěže je česká spořitelna. vítěz soutěže získá možnost natočení vlastního alba u vydavatelství indies scope records a vystoupení na mezinárodním hudebním festivalu colours of ostrava 2007. připomeňme, že minulé ročníky soutěže výrazně pomohly svým vítězům – v prvním roce skupině posmrtné zkušenosti, loňský ročník čistě dívčí kapele yellow sisters. letošní finalisté jsou nebiba, fekete seretlek, beata bocek a prosti dumi. dálé pokračuje festival od 18.00 večerní část programu, kde zahraje sedm interpretů ze stáje indies scope records: swordfishtrombones, nil, jana vébrová (brněnský křest nového cd), minuta ticha, gipsy.cz, traband (brněnský křest nového cd) a the chancers. cena vstupenek je 190 kč v předprodeji a 250 kč na místě.

blink::

 • festival colourscope:: www.colourscope.freemusic.cz

  organizátoři
  foto: jiří volejník

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  22.01.-06.03.2019
  >> lukáš horký: moje město
   
  26.03.2019
  >> manowar (us)
   

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web
  obscuro.czmetan city
  eclipticside.com

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda