ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: žena bez ženy a banana bez banánu

bez hranice: žena z lesoparku (sk) & banana (cz)
[boomerang]
19.02.2003
únorový koncert ze seriálu bez hranice svedl na jedno pódium slovenskou ženu z lesopaku a ostravskou bananu. jedna z nejpozoruhodnějších kapel na ostravské scéně se tak poznala s jednou z nejlepších kapel na scéně slovenské. více už naše zpravodajka alča.
vloženo: 26.02.2003
 

v dalším koncertu z cyklu "bez hranice" se nám představila ostravská skupina banana a slovenští žena z lesoparku. vystoupení zahájili hosté ze slovenska. tito čtyři hoši, v médiích často nazýváni slovenskými red hot chilli peppers, zahájili svůj koncert velice svižně a v tomto duchu se také neslo celé jejich vystoupení. vyslechli jsme songy jak v angličtině, tak v jejich rodné slovenštině. kluci jsou opravdu dobří, byť ke zmíněným "redhotům" jak je známe dnes, mají ještě daleko. ale na druhou stranu je to dobře, k čemu by nám byli další "redhoti" :o). nicméně v závěru koncertu si žena z lesoparku střihli redhotovskou "aeroplane" a ta byla zahrána vskutku mistrovsky. z jejich vystoupení mohli být zklamáni snad jen nekteří pánové, kteří si z názvu skupiny mylně vyvodili, že se na pódiu objeví i nějaká příslušnice něžného pohlaví...

když začala hrát banana, byl už prostor pod pódiem zcela zaplněn a s prvními tóny se začalo pařit. výraznou postavou v popředí je bezesporu zpěvačka klárka, která je v civilu zcela nenápadná drobná dívka. na pódiu se však mění v nespoutaný živel. také její vskutku originální kostýmy, které mění několikrát za vystoupení, dodávají koncertu na zajímavosti... ale samozřejmě nejvíce zaujme její zpěv, který je velmi těžko definovatelný a skutečně nezařaditelný do jakékoliv škatulky... přirovnala bych ji snad jedině k ivě bittové. svůj rozsah využívá skutečně naplno. co se týče textů, chvílemi slyšíte ruštinu, místy češtinu, jindy jsou zase zcela abstraktní... ale ani ostatní členové kapely nejsou žádní brnkalové, ale opravdu výborní muzikanti. ačkoliv skupina banana nebude asi nikdy patřit mezi komerční, přeci jen rozhodně stojí za vidění a slyšení :o))

blink:

 • žena z lesoparku:: www.zzl.sk

  alča

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda