ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festival v ulicích 2015

festival v ulicích 2015
[ostrava]
14.-15.07.2015
špičkové interprety, desítky jamujících muzikantů v ulicích, pouliční divadla, bubeníky, tanečníky, výtvarníky, básníky, workshopy, program pro děti či filmové promítání nabízí největší doprovodná akce colours of ostrava - festival v ulicích.
vloženo: 29.06.2015
 

flyer

festival v ulicích je největší doprovodnou akcí colours of ostrava. už od roku 2011 se přehlídce daří zaplavit centrum moravskoslezské metropole a jeho přilehlé ulice životem a představit široké veřejnosti interprety colours of ostrava. a to se stále rostoucím úspěchem. loni dvoudenním festivalem prošlo rekordních 40.000 lidí. i proto se organizátoři rozhodli loni festival před ostravské "barvy" předsunout. letos začne už v úterý 14.07.2015 a colours of ostrava na něj ve čtvrtek navážou. můžeme se opět těšit na bohatou a pestrou nabídku, ve které si najde to své každý napříč generacemi. chybět samozřejmě nebude ani tradiční festivalový průvod ulicemi města nebo oblíbená hudební ulička s prostorem pro jamování a netradiční muzikantské workshopy.

z bohatého programu vypíchneme např. orchestre international du vetex - bláznivou dechovku muzikantů z belgie, francie a balkánu, slavné buskery z newyorského metra too many zooz a jejich brasshouse, pouliční akustickou kapelu s beatboxerem coco & the butterfields, čtyři australany ze sydney aneb the crooked fiddle band, kteří vás smetou explozivním nářezem dalece přesahujícím vaší nejbujnější fantazii, nebo bazzookas - divokou srážku skáčka, rocku a punku z amsterodamu.

všichni, kteří nostalgicky vzpomínají na kostelní scénu colours of ostrava, mohou jásat. festival v ulicích nově nabídne hudbu v sakrálních prostorách, a to v evangelickém kristově kostele na husově náměstí. proběhnou zde koncerty na pomezí alternativní, meditativní i vážné hudby. návštěvníci se mohou těšit například na vynikajícího izraelského hráče na kamanche marka eliyahu, na jazzmana, virtuózního hráče na flétnu a skladatele jiřího stivína, který zde uvede svůj nový projekt dividlo nebo na projekt flute in motion indického hráče na bambusovou flétnu bansuri ronyho ghose a elektro producenta phanendry ze skupiny the bhaktas.

vstup na festival je už tradičně zdarma. zváni jsou nejen ostravané, ale i všichni mimoostravští návštěvníci. pro ty, kteří se chystají na colours, ale chtěli by přijet i na festival v ulicích, se otevírá už v pondělí 13.07.2015 v areálu okolo slezskoostravského hradu kemp s veškerým zázemím.

blink::

organizátoři & trembi

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

25.10.2019
>> guts pie earshot (de), cartouche (fr)
 
04.12.2019
>> deep purple (uk)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda