ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: the ebeni brothers goes to šumperk

bratři ebenové
[dk šumperk]
26.08.2003
písnička "já na tom dělám" se už stihla stát doslova hymnou všech těch, kteří občas nestíhají se svou prací termín - dudyn je toho zářným příkladem. ale nejen posledním albem známi jsou bratři ebenové. šumperk bude dějištěm jediného jejich moravského koncertu v rámci současného miniturné.
vloženo: 21.08.2003
 

v úterý budou mít šumperští (a nejen oni) jedinečnou možnost kvalitního hudebního zážitku. v domě kultury zde totiž proběhne koncert bratří ebenů. na moravě je šumperk jediným vyvoleným městem, kde rodinné trio na konci tohoto léta vystoupí (pak už jen písek a praha).

ebeni

nejstarší z bratrů kryštof (matematik) hraje na klávesy a flétnu, prostřední marek (notoricky známý především jako herec a moderátor, jež si svým vtipným a přitom kultivovaným projevem získal srdce nejednoho z nás) obsluhuje klávesy a kytaru, a nejmladší david (muzikolog) doprovází zpívající trio na saxofon a klarinet.

bohužel každý z bratrů má spousty individuálních zájmů a aktivit, tudíž ebeni koncertují poměrně sporadicky a totéž se dá říci o vydávání jejich desek (tichá domácnost, já na tom dělám). původně prý chtěli hrát rock, ale vše se přirozenou cestou ve folko-jazzo-klasiko-rocko-písničkářství obrátilo. svou příjemnou hudbou, svižnými, inteligentními a vtipnými texty pobaví a chytnou nejednoho posluchače, citlivějším povahám zjihnou srdéčka...

marek eben

na svou koncertní... no, spíše šňůrečku si přizvali ku pomoci několik hudebníků ze skupiny etc... pavel skála na kytary, jiří zelenka na bicí, prozměnu jiří veselý na basu a jaromír honzák na jazzový kontrabas. nutno uznat, že toto složení vypadá více než slibně a koncert bratří ebenů bude jistě patřit k těm akcím v tomto roce, které bude možno zatřídit do škatulky "the best".

alča
foto: web bratrů

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda