ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[beach]
[centrum]
[gogo club]
[hawaii]
[jazz club]
[my-rocket]
[na pacalůvce]
[remix]
[stolárna]
[stružník]
[vampermon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: čaruj a vyčaruj mi klub, kde se nebudu bát aneb david stypka ve stounu

david stypka & bandjeez
[stoun]
15.12.2017
návštěvníci natěšeni čekali na davida stypku. bude jeho koncert po vydání alba neboj. jiný než ty předchozí? lidé byli tak zvědaví, že už po osmé bylo plno. později se před pódiem ani tančit nedalo.
vloženo: 19.12.2017
 

předskakovala kateřina marie tichá s kapelou a musela krapet bojovat o pozornost. koncert zahajovala písní, jež napsala v patnácti letech, čímž podpořila domácí atmosféru. spousta lidí ji ale poznala až při písni tančíme spolu, kterou nazpívala s kapelou jelen. z celého jejího setlistu musím vypíchnout především píseň metro, která je velmi blízká stypkově repertoáru.

david stypka a bandjeez

bandjeez zahajuje koncert vybrnkáním několika tonů vrány taky a pak už se do toho i s davidem stypkou opřou naplno. pot teče proudem, takže jsou vděčni za ručníky a další dárky od fanoušků. zazněly mimo jiné tradičně nezbytné písně čaruj, neboj, osudová, jericho či láska není. krom nich i pár lahůdek, jež nejsou moc známé - třeba onanon, skálaněco vím. ani tady ale publikum nezklamalo a i na sebemenší náznaky reagovalo sborovým zpěvem, za což bylo náležitě pochváleno.

david stypka a bandjeez

píseň dobré ráno, milá byla tentokrát duetem davida s kateřinou marií tichou. v klubu se zhaslo, nahoru vystřelily ruce se svítilnami a atmosféra gradovala. napětím to jiskřilo i při skladbě láska není. "já jsem docela šťastný, jen mi sedí básnická poloha," avizoval ještě před ní david stypka, aby nebyl posluchači znovu tázán, zda nepotřebuje pomoc, jako se to stávalo v internetových komentářích pod videem. své tvrzení potvrdil hlasitým "miluju, miluju, miluju tě!" v refrénu.

navzdory smutným textům to byl veselý koncert, na pódiu byla přítomna láhev a dočkali jsme se i moudra z říše zvířat. děkovalo se tvářím známým i neznámým. oproti dřívějším koncertům bylo u pódia o poznání více mladých slečen. to, že je konečně hrají v rádiu si david a spol. rozhodně zaslouží. už skutečnost, že jako první frýdecko-místecká kapela vyprodali stoun, o něčem svědčí. jako přídavek jsme si vytleskali píseň pohádka, při níž hlavní muž večera sešel z pódia a koncert dozpíval mezi fanoušky.

david stypka a bandjeez david stypka a bandjeez david stypka a bandjeez david stypka a bandjeez

nevěřím tomu, že byl toho večera ve stounu někdo, kdo od davida stypky a bandjeezu neznal více než jednu píseň a koho by láska jako jedno z hlavních témat nepotěšila. ale lidé jsou různí...

anna fridrichová
foto: anna fridrichová

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

18.05.2024
>> zemězvrat 2024
 

 
nejčtenější 

>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: empty pipen v andělském mlýně
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
 
>> fotoreport:: protheus a komunál v barráku
 
>> fotoreport:: žamboši ve frýdecko-místeckém velikonočním městečku
 
>> fotoreport:: mucha v docku
 
>> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
 
>> fotoreport:: cody jasper v kupe
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda