ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: radegast jam fest - tisková zpráva

radegast jam fest 2002
[dk šumperk]
25.10.2002
v pátek 25.10.2002 se v šumperském domě kultury odbyde hodně zajímavý fest. protože jsme bližší info dostali poměrně pozdě na zpracování pozvánky s naší vlastní přímluvou, přinášíme alespoň tiskovou zprávu
vloženo: 23.10.2002
 

termín:

pátek 25. října 2002 (17.00-03.00)
 

charakteristika:

festival jamfest je třetím ročníkem mimořádně úspěšné akce, která probíhá vždy první den podzimních prázdnin. symbolické vstupné (90,- kč) a atraktivní program zatím vždy vzbudily mimořádný zájem veřejnosti. dům kultury v šumperku byl podvakrát vyprodán (asi 2000 návštěvníků). letos poprvé probíhá festival pod finanční záštitou pivovaru radegast. radegast jamfest je jedinou akcí tohoto festivalového typu, která se uskuteční na podzim na severu moravy. také letos bude festivalové dění rozprostřeno na čtyři scény - taneční, filmovou, dechno a hlavní scénu.
 

program:

hlavní scéna:
šum svistu, švihadlo, o5&radeček, optimic, leninova pleš a produkti z gdoluně

filmová scéna:
mexická jízda

dechno scéna:
k tanci i poslechu hraje junior big band zábřeh (laureát celostátní soutěže žákovských dechových orchestrů)

taneční scéna:
dj gregor a hosté

na návštěvníky čeká kromě kvalitní hudby i kolo štěstí, tattoo salonek, točená zmrzlina, vařená kukuřice, pop corn,
tattoo salonek, internetový koutek, čajovna a samozřejmě velké množství gastronomických pochutin, specialitek a pamlsků + levné alko i nealko.
 

kde:

veškeré festivalové dění se odehraje v prostorách šumperského domu kultury. hlavní scéna (velký sál dk), taneční scéna (foyer dk), filmová scéna (sál d 123), dechno scéna (foyer dk). jednotné vstupné na dechno, taneční a hlavní scénu činí 90,- kč v předprodeji, 110,- kč na místě. vstupenka na filmovou scénu přijde na 50,- kč.

o5 & radeček

účinkující:

šum svistu - energií překypující a věčně žlutý daniel nekonečný, špičková dechová sekce, bujará rytmika, exotické tanečnice a ohnivá show. to vše přiveze šum svistu do šumperku, kde byly samostatné koncerty tohoto souboru vždy vyprodány.

švihadlo - nejlepší česká reggae skupina. existuje již od roku 1983, v současné době patří mezi tuzemskou klubovou špičku. skupinu proslavil hit zelený list. švihadlo se stalo v roce 1996 finalistou soutěže marlboro rock, o rok později předskakovalo legendární skupině faith no more! frontman skupiny vincent richards pochází z jamajky.

leninova pleš - je skupina deseti zkušených muzikantů, kteří v této rozverné formaci vydávají svou uměleckou kvalitu ve prospěch těžko uchopitelné žánrové směsice. leninova pleš hraje stejně dobře swingové tradicionály jako předělávky hitů skupiny offspring. hudební pikanterií jsou pak přesvědčivě podané chrámové chorály, které připomínají skutečnost, že bratrská vůdčí dvojice kryštof a filip ženatí jsou synové známého evangelického faráře. za zmínku stojí také pestré nástrojové obsazení, které je stejně děsivě legrační jako vše ostatní, co má s leninovou pleší cokoliv společného.

o5 & radeček - je mladá progresivní kapela hrající originální muziku z vlastní tvorby. na šumpersku patří mezi nejvytíženější hudební seskupení, ročně absolvují přes čtyřicet koncertů ve všech koutech české republiky, nejčastěji v praze, brně, ostravě, žďáru nad sázavou a doma v šumperku. jejich poslední dvě nahrávky sklidily úspěch nejen u publika (jen na koncertech se jich prodalo přes sedm stovek), ale i v recenzích hudebních časopisů.

mažoretky sany I. - skupina o5&radeček pokřtí v rámci svého koncertu nové cd s názvem re:mix. jako hosté s ní vystoupí a nahrávku pokřtí mažoretky sany i. ze šumperka, bronzové medajlistky z loňského mistrovství evropy ve velké británii.

produkti z gdoluně - osobité hudební seskupení z aše. kapela návštvěníkům nabídne vlastní tvorby, na kterou se stejně dobře tančí jako se poslouchá. výrazným znakem produktů z gdoluně je mimo jejich muziky dívčí pěvecké duo dvou aniček.

optimic - ambiciózní partička z nového boru, která nabízí atraktivní jevištní projev a hlavně líbivé až popové písně, které ovšem nepostrádají energii a živelný náboj. optimik v současné době připravuje vydání demonahrávky. za tu minulou získal v recenzi prestižního časopisu rock&pop maximální počet čtyř hvězdiček a titul "demo měsíce"!

junior big band - žákovský dechový soubor zuš zábřeh, který se může od června letošního roku pyšnit bronzovou příčkou na celostátní soutěži žákovských dechových souborů, a to i přesto, že existuje teprve čtyři roky. třetí nejlepší žákovský orchestr v této zemi vystoupí v rámci dechové scény.

mexická jízda - mexiko 2001, 106 min., režie: alfonso cuarón. lehce erotická road movie o dospívání, nenaplněné touze, ztrátě iluzí a všudepřítomné smrti. začátek v 17.00 hodin.
 

festival radegast jam fest 2002. patnáct hodin zábavy na čtyřech různých scénách. šum svistu, švihadlo, o5&radeček, optimic, dj gregor, leninova pleš a další. projekce kultuvního filmu mexická jízda.

k tomu spousta jídla a levného pití, čajovna, tattoo salonek a pouťové stánky. to vše na tebe čeká v pátek 25. října ve všech prostorách domu kultury v šumperku. startujeme už v pět odpoledne. radegast jam fest 2002!

tisková zpráva
foto: promo kapely o5 & radeček

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda