ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: andy owens & robert křesťan a druhá tráva na loděnici

andy owens & robert křesťan a druhá tráva
[loděnice]
28.07.2006
recept na příjemně prožitý páteční večer: 2 díly americké country, 2 díly pravé české country, 4 díly humoru, 2 díly dobré nálady a 2 díly příjemného počasí.
vloženo: 04.08.2006
 

před dřevěným pódiem se v páteční podvečer sešlo nemalé množství příznivců skupiny robert křesťan a druhá tráva. a dá se říci, že nejen já jsem byla zvědavá na jejich amerického hosta andyho owense. nejdříve nám učinkující předvedli něco ze své nové desky good morning friend a poté se dostalo i na starší věci, jako je ještě jedno kafe, odpočiň si, sáro nebo až nás smrt rozdělí. o dobrou náladu se tedy starali: samozřejmě robert křesťan, který andy owens & robert křesťanhrál na mandolínu a zpíval, luboš malina hrál na klárinet a banjo, luboš novotný - ten předvedl skvělou hru na dobro, petr surý se postaral o kontrabas a nakonec emil formánek nám zahrál na kytaru.

andy owens se dostal ke slovu zhruba po hodině hraní roberta křesťana a jeho skupiny a pěkně to na pódiu rozbalil. dal vyniknout nejen svému sametovému hlasu a bravůrní hře na mandolínu, ale rovněž účastníkům kapely umožnil aby si zaimprovizovali na svých strunových nástrojích. po nějaké době se k němu přidal i robert křesťan a publikum je ani nechtělo pustit z jeviště. je skvělé slyšet dobrou hudbu od umělců, kteří ví co díky ní chtějí říct.

andy owens je bezesporu bezprostřední a příjemný chlapík, který hudbě rozumí. s robertem křesťanem se setkali před 15 lety na festivalu v americe a od té doby spolu příležitostně hrají. andy owens robertu křesťanovi umožňuje snadnější přístup na americkou scénu. celá skupina se do ameriky vypraví opět na podzim.

radka
foto: marta

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda