ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: když je v praze veselo

czerwie (pl) -> weget (ov)
[hudební bazar]
16.11.2002
...tak musí být v ostravě smutno, řekli si celníci a nevpustili k nám czerwy. tenhle report je fakt divnej, ale co naplat? náhradní termín je stanoven na 14.prosince, tak ať je vás tam plno!
vloženo: 21.11.2002
 

všichni se na czerwy těšili. jenže člověk míní, celník mění... zostřené kontroly na hranicích z důvodu blížícího se summitu n.a.t.o. způsobily, že chybějící glejt potřebný pro převoz nástrojů, jehož nepřítomnost dříve byla bohorovně přehlížena, stal se nyní životně důležitým a hlavním argumentem pro nevpuštění kapely na naše území. druhou stránkou věci je skutečnost, že celníkům se krom toho nelíbili samotní muzikanti (dredy jsou vždy weget podezřelé) a jejich vůz, polepený podivnými nálepkami - o samotné aparatuře nemluvě. a tak byl místní šéf jiří zahuta nucen truchlícímu publiku oznámit zrušení koncertu.

s tím souvisí i smutná informace ohledně koncertu v bohumíně. majitelé klubu bedrunka si ověřili na celní správě, jaké je šance vpuštění kapely v den vrcholu pražského mejdanu a odpověď zněla: žádná!

czerwie však nebyli jedinou polskou kapelou postiženou summitem. o aparatuře wroclawské kapely tumbao, šinoucí si to den předtím na alternativu na c5, si zas celníci usmysleli, že je určena pro ozvučení antinatovské demonstrace. tumbao však zachovali klid, brnkli svému konzulovi a ten si je údajně vyzvedl přímo na hranici a doprovodil je do ostravy.

tak se tedy v bazaru přihodilo, že ostravská předkapela weget se stala hlavní hvězdou sobotní weget noci. "naděje ostravského hardrocku", jak kapelu označil mr.zahuta, začala pěkně svižně a diváctvo začalo do rytmu pohupovat svými zvědavými hlavami. po několika kouscích však zájem poměrně ochladl a před pódiem to prořídlo. tahle mladá kapela je zatím v první fázi své existence. ve fázi, kdy členové pilují své muzikantské umy, kdy se sehrávají, zkoušejí své možnosti. brzy jistě příjde ta fáze druhá, kdy se k zručnosti přidá sestra invence a jednotlivé skladby povstanou z okolní šedi a jednotvárnosti. kluci jsou to mladí, naděje tu je.

o něco větší ohlas měli pánové po krátké pauze při jam session, kdy je doplnil hostující basák. šlapalo to klukům pěkně a byli dokonce přinuceni k přídavku, bylo však na nich poměrně hodně vidět, že se místy ztrácejí a nevědí, co hrát. sám vokalista (zpočátku) vtipně vkládal i do textu.

blink::

 • czerwie:: czerwie.witaj.pl

  dudyn
  foto: buk feat. dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda