ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: tara fuki v českém rozhlase ostrava

tara fuki
[čro ostrava]
29.03.2010
jedno z nejemotivnějších těles, spojení dvou violoncell a nádherných ženských duší, přijíždí po dlouhých třech letech do ostravy a vystoupí ve studiu 1 českého rozhlasu ostrava.
vloženo: 23.03.2010
 

zbytněná melancholie v závojích cituplných melodií, duhové perličky rosy ve strunách nebo také, jak ony samy píšou, s otisky dálek originální krajobraz ženského nitra. o tara fuki by se dalo spíše básnit, než psát. jejich hudba je velmi dynamickou a emotivní poezií. překvapí, že se do rezonance dvou smyčcových nástrojů a hlasů vejde celý svět. jedna temperamentnější, jedna jemnější, někdy obě dominantní, každopádně ženy velkého kouzla – dorota barová a andrea konstankiewiczová – tvoří duo tara fuki od roku 2000, kdy se jako velezkušené hudebnice setkaly a propadly čárům společné improvizace. jsou v ní cítit etnoprvky, od indie po jih afriky, trocha folku i jazzu, s rostoucími uhrančivými multijazykovými popěvky oduševnělých textů (ač vydávají u českého labelu indies, i na poslední desce realizovaných převážně v polském jazyce). jejich výjimečnost potvrzuje soupiska exklusivních mezinárodních turné a festivalů, na které byly tara fuki pozvány a také řada jedinečných múzických cen (samozřejmě včetně anděla v roce 2007).

tara fuki

jsem velmi ráda, že se tara fuki opět uvolily spojit a vyjet. koncertují jen sporadicky, navíc mnohem častěji za hranicemi čr, především ve francii a protože mají obě zahraniční osobní i pracovní závazky, je několik společných budoucích koncertů na našem území téměř zázrak.

připomínáme ještě, že koncert nebude vysílán v přímém přenosu na vlnách českého rozhlasu ostrava, nicméně bude odvysílán záznam, a to 20.05.2010 od 18.00 hodin.

blink::

 • tara fuki:: www.tarafuki.eu

  vesna
  foto: promo

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda