ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: jazz ve městě

jazz ve městě
[frýdek-místek]
27.-28.07.2012
o víkendu 27.-28.07.2012 se ve frýdku-místku chystá výjimečná hudební událost. v rámci beskydského veseléta se koná další ročník festivalu jazz ve městě, tentokrát za účasti hvězd světového formátu.
vloženo: 19.07.2012
 

letošní roční ročník jazzu ve městě se od předešlých ročníků liší především dramaturgií. klade si za cíl potěšit nejen všechny fanoušky jazzu, ale také zprostředkovat tak okrajový žánr jakým je jazz posluchačům, kteří si k jazzu cestu teprve hledají. na festivalu vystoupí hudebníci, kteří běžně vystupují v projektech klasického jazzu, avšak na festivalu představí projekty, ve kterých se misí jazz s prvky nejrůznějších hudebních žánrů od rocku až po folklor.

flyer

spojit slovenský folklór a jazz se rozhodl vynikající slovenský muzikant radovan tariška. s originálním hudebním projektem a spojením výborných slovenských muzikantů zahájí sobotní večer na frýdeckém zámku. hned po skvělém slovenském saxofonistovi vystoupí v současnosti pravděpodobně nejvýraznější světový trombonista fred wesley. v americké hudbě nemá sobě rovného. ať hraje jazz, funk, r´n´b nebo blues, jeho sóla pokaždé ohromí a nadchnou. je známý jako dlouholetý spoluhráč největší funkové star jamese browna, pro kterého skládal a se kterým roky působil na pódiu jako trombonista i zpěvák a pro nějž vedl doprovodnou kapelu jbs. byl spoluhráčem maceo parkera i členem „stáje“ další legendy světového funku george clintona.

fred wesley

předvečer festivalu se bude konat ve třech klubech ve frýdku místku, v nichž vystoupí menší hudební formace: souloví pitch bender, pop jazzoví behind the door (hospůdka u arnošta), dále maďarská kapela special providence, která je označována za neunikátnější hudební seskupení maďarska současnosti. jejich tvorba spojuje jazz a metal, progressive rock i chilloutové melodie v jeden kompaktní celek, vždy zahraný s energií a virtuozitou. special providence zahraji v pátek v klubu stolárna. tak zvaný „dojezd“ po prvním festivalovém dnu zajistí v klubu pavlač pražská dvojice chris vern (live trumpet) a dj blofeld. vice informací o festivalu a začátích koncertů naleznete na internetových stránkách www.veseleto.cz.

vstupenky na festival jazz ve městě jsou v prodeji ve všech pobočkách beskydského informační centra a on-line na www.kulturafm.cz. vstupné na oba dny stojí 180 kč, sobotní program na frýdeckém zámku přijde na 150 kč, vstupenka na páteční koncery na 80 kč. páteční afterparty na pavlači je zdarma.

blinky::

organizátoři
foto: promo

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

03.03.-01.05.2019
>> jarní jazz & bluesové dny 2019
 
26.05.2019
>> koncert pro verunku
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 
04.12.2019
>> deep purple (uk)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda