ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2019
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: v kůži jacka nicholsona

jolly joker & p.b.u.
[nora]
11.04.2003
jokeři se vracejí. zatím jen koncertně, deska se dokončuje a brzy bude na pultech. byli jsme na jejich kopřivnickém vystoupení a věru jsme nelitovali!
vloženo: 14.04.2003
 

the korf na kopřivnici, vávro, na kopřivnici! řekli jsme si, alča dupla na plyn a vyrazili jsme. kupodivu nesněžilo, jak jsme poslední dobou cestou do kopru zvyklí, zato silničáři ještě nevyrazili záplatovat, takže bylo třeba vyhýbat se obrovskému množství děr... věru - hlavní tah z ostravy do kopřivnice je vskutku v bídném stavu (a to nemluvím o tom otřesném panelovém úseku) - chtělo by to překopat, vážené hejtmanstvo!

nora opět zela ve chvíli plánovaného začátku prázdnotou. ovšem je to tu už takovým zvykem, že se klub plní až v pozdních hodinách, takže časem se návštěva aspoň trochu rozmnožila... předskočení obstarali hraničtí the korf. o této partě jsme psali už v reportu z bartnessu. a - jak se zdá - the korf naše předpovědi se celkem plní. za ten cirka půlrok se hodně zlepšili, kus invence přidali a dnes už o nich můžeme s čistým svědomím prohlásit, že to mohou při troše štěstí někam dotáhnout. servírovali nám pěkné porce hutného crossoveru s úspěšnými výlety do hard core. nakonec přidali i kousek z cizích zdrojů short short man (tuším, že to kdysi pěly divoženky z 20 fingers - dokonce si vzpomínám, že se to původně jmenovalo short dick man, než zasáhla cenzura...). pravda - zpěv basáka mohl být více slyšet, ovšem to už nebylo v kompetenci kapely, ale někoho jiného. globálně vzato - výborný rozjezd a teď je třeba vynést eso... tedy - žolíka.

jolly joker & p.b.u. když ještěrka vulgo titty twister odmítl cestu do kopřivnice s tím, že od dob supportů v d.k.n.h. ova-jih se bojí comebacků svých oblíbených kapel, dostal jsem trochu strach i já. naštěstí veškeré obavy vzaly za své hned po pár kouscích (hudebních, ne pivech..!). přestože z původní sestavy jolly joker & p.b.u. zbyl jen basák a vokalista petr kumandžas, kapela neztratila nic ze své dravosti. razantní hra bubeníkova, dravý kytarista - asi největší šoumen kapely - i dobrý skřítek se zlým výrazem s basou a mikrofonem (pán se neurazí, on tak opravdu působí - ani ne tak postavou, jako tím výrazem...). hard core říznutý v některých skladbách elektronikou a jejich původním domovským stylem zvaným crossover rozpohyboval alespoň část z jinak nečekaně statického kopřivnického publika. jeden z diváků občas vyskočil dokonce na pódium, skákal, zpíval, až se pokusil zasáhnout místní mr.vicepresident lukas (leša), ale ukázalo se, že je to jolly joker & p.b.u. snad nějaký kámoš kapely, které tam vlastně vůbec nepřekážel a nevadil... nemohly chybět největší pecky z dob minulých: bublina (tu hráli navíc v přídavku ještě podruhé) nebo raketou do tmy, či hraboši, ale ani ochutnávky z nové desky, která by se měla na pultech objevit někdy v červnu, jako třeba showbusinessnosová satira: kultura za 100. na řadu přišly i nějaké ty covery. zatímco zichova paráda byla spíše taková srandička, ghost busters zněli hodně zajímavě!

spokojenost byla na obou stranách pódia a my se chviličku po půlnoci vydali zpět nach ostrava.

dudyn
foto: dudyn

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

21.05.2019
>> mirka miškechová (sk)
 
24.05.2019
>> už jsme doma hrají fpb
 
25.05.2019
>> májový blues
 
26.05.2019
>> koncert pro verunku
 
22.06.2019
>> dead kennedys (us)
 
04.12.2019
>> deep purple (uk)
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
fantasyobchod.cznokturno - krysův web
obscuro.czmetan city
eclipticside.com

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda