ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: female metal voices tour 2017 se zastaví v ostravě

the birthday massacre (ca), sirenia (no), the agonist (ca)
[barrák]
04.10.2017
velkolepou akci zažije ve středu 04.10.2017 ostravský klub barrák. stane se totiž dějištěm společného koncertu kapel the birthday massacre, sirenia a the agonist.
vloženo: 30.09.2017
 

koncert v klubu barrák je jedinou českou zastávkou female metal voices tour 2017, na kterou se v říjnu ony tři kapely vydávají. v pořadí je hned druhou, všechny tři formace budou tedy jistojistě ještě plné energie.

flyer

kanadské těleso the birthday massacre vzniklo pod názvem imagica v torontu léta páně 1999. současný název přijala až o tři roky později. ve své tvorbě úspěšně kombinují několik hudebních a uměleckých stylů v jedinečný zvuk, jenž ještě doplňují vizuálními prvky. stojí někde na pomezí alternativního rocku, dark wave a synth popu. a na vlnách toho všeho se houpá krásný hlas zpěvačky chibi.

gothic metalová sirenia z norského stavangeru je o dva roky "mladší". zvuk je postaven na pevné rytmice basy a bicích, podpořené masivním zvukem kytar a okořeněné melancholickým cellem, dvanáctistrunkou a ženskými vokály. texty se zamýšlejí o životě, smrti, lásce, paranoii, nenávisti úzkosti a psychických stavech a poklescích obecně.

nejmladší (zatím známou) partou středečního večera je další letos třináctiletí kanadští the agonist z montrealu. od původního metalcoru se časem trochu posunuli směrem k melodickému death metalu. texty se často točí kolem závažných morálních témat, jakými jsou např. práva zvířat, sociální problémy a vůbec stav současného světa. poslední personální změnou byla proběhla před třemi lety, kdy na postu zpěvačky nahradila vicky psarakis zakládající alissu white-gluz.

role supportérů připadne toho večera irkým metalistům xerosun a španělským metalprogressivcům antalgia, potažmo dalším dvěma výrazným ženským hlasům. přesný line-up se jistě již brzy objeví na níže prolinkovaném fb eventu. ať tak či onak, veškeré to hudební nadělení by mělo mít počátek okolo kol 19.00. cena vstupného v předprodeji se pohybuje od částky 490,- korun českých.

linky::

tomáš dudyn václavek

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

28.12.2019
>> limetall, bad joker's cream, public relations
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda