ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: slavnosti sněženek

výroční slavnost klubu hudební bazar
[hudební bazar]
09.05.2003
s velikánským zpožděním vám po fotografickém přinášíme i report slovní z výroční slavnosti hudebního bazaru. bylo tam fajn...
vloženo: 20.05.2003
 

člověk míní, okolnosti mění... šéf bazaru chtěl na oslavu con alma před klub koncert big bandu ve stylu hornického dne, čeští hokejisté chtěli do finále. už při našem příchodu ke klubu bylo jasné, že tu něco nehraje - byl to big band. zatím nehrál a jak se ukázalo, už se s tím ani nepočítalo (jiří, jiří... kdy mi začneš dávat včas vědět o změnách v programu? - pozn. dudyna). a tak jsme se s cimrekem, který tímto debutoval coby ovéčkový fotograf (a doufám, že tím neskončil..! - pozn. autora) vydali hledat restauraci s televizí, abychom viděli aspoň část už předem oželeného semifinále s kanadou (že nám nohy neupadly...). průběh utkání nakonec způsobil, že jsme zůstali až do konce.

bany - the gamblers všichni jistě víte, jak to nakonec dopadlo... theatre of tragedy! slušně rozladěni a "nadšeni výkonem" především pánů hejdy a kadlece jsme se vydali podruhé vstříc oslavám. venku byl klid. decziovci, kteří se právě vykládali do parníku, totiž zvěstovali kolem frýdku-místku velkokapkovitý déšť, takže odvaha vytáhnout aparaturu ven byla ta tam... uvnitř už svou muzikou k významnému dni blahopřála bazaru con alma. ostravská jazzová stálice navodila v klubu příjemnou pohodovou atmosféru.

půvab gamblerek není jen ve formátu video, ale taky audio. tři výtečné hlasy a za nimi kapela složená z výtečných ostravských muzikantů the gamblers (a just tentokrát nevyjmenuju složení, aby mi zas nikdo nenadával, že jsem se sekl - uštěpačná a záměrně přehnaně trucovitá pozn. autora ;o).

hned jako třetí zazněla skladba závislost - asi moje nejoblíbenější věc z rejstříku the gamblers - možná kvůli tomu, jak si tu (pro sebe typicky) pouští bany kytaru na špacír. nejsem věřící, ale musím prohlásit: ty holky mají hlasy od boha! písnička malý brouček putoval na adresu michal david - praha. resp. tuhle písničku známému popovému zombie dedikovaly. když se sere, tak se sere! (omlouvám se za výrazy...). nejdřív big band, pak ti hokejisti, hrozící déšť... a nakonec vypadl zásuvkový okruh a vyřadil fire kejkl ze hry aparaturu. naštěstí jen na čas, a tak se po technické pauze mohlo pokračovat. zvuk sice nebyl stoprocentní, ale pocity z koncertu nakonec byly téměř výhradně pozitivní (a to přesto, že tenhle druh muziky nepatří zrovna mezi mé oblíbené).

symbolický konec oslav pak obstarali kejklíři, kteří svými ohnivými kejkly pobavili gratulanty i náhodné návštěvníky klubu. oslava druhého výročí příchodu na sokolskou - potažmo začátku nové éry historie hudebního bazaru se nakonec zdařila. ještě jednou gratulujeme, pane zahuta!

dudyn
foto: cimrek

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda