ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 Soutěž amatérských hudebníků Líheň přijímá přihlášky
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: 7 chili 7 (16.-22.06.2003)

25.týden / 2003
[ov-kluby.net area]
16.-22.06.2003
venku je horko, že by psa nevyhnal a v klubech (bohužel) ještě větší - pokud nemají super výkonnou klimatizaci. i tak vás však jako obvykle zkusíme do nich nalákat - vedle výtečného programu tam pro vás mají i studené pivko!
vloženo: 14.06.2003
 

festivalová sezóna pokračuje. v šumperském amfíku potrvá ještě do úterý divadlo v parku a navíc se tam odbude další ročník menšího bratříčka blues alive blues aperitiv (pá-so). no a nezapomeňte k tomu přičíst pár menších jednodenních festivalů a minifestů... (viz dále)

pondělí::
pondělek nese přívlastek "divadelní". divadelní soubor v3 s představením perverze vystoupí v boomerangu [ov] a příležitostný soubor z opavy (znáte z pobřežní hlídky) s veřejným referendem v parníku [ov] (pod pořadatelskou taktovkou atlantiku [ov]). v letním amfiteátru [su] bude pokračovat festival divadlo v parku představením pražského švandova divadla: velká mela aneb francouzská kuchyně.

úterý::
divadlo v parku bude uzavřeno v úterý představením ostravské divadelní společnosti petra bezruče: královna koloběžka I.. i poslední ze série představení by se mělo konat v areálu letního amfiteátru [su] nebo v případě nepřízně počasí v šumperském divadle. jediným koncertem dne je pak vystoupení pro ovéčka ne zrovna typické - v chrámu panny marie sněžné [ol] zahrají společně recitál "pocta paganinimu" pavel šporcl a lubomír brabec (pořádá u-klub [ol]).

středa::
ve středu se už konečně dočkáme i koncertů "normálních" - v boomerangu [ov] zahraje ostravská rhythm & blues kapela motyl susekivin, volačosoundová skupina benedikta v parníku [ov], country band druhá šance ve western saloonu [ov].

pavel šporcl & lubomír brabec - úterý [chrám panny marie sněžné]
p.šporcl & l.brabec - úterý [chrám panny marie sněžné]

čtvrtek::
čtvrteční akcí dne je jistě koncert britské metalové legendy iron maiden na zs luďka čajky [zl], ovšem za to bude stát určitě i koncert v boomerangu [ov], kde se jako předzvěst colours of ostrava představí bil aka kora & djongo system z burkiny faso. krom toho v hudebním bazaru [ov] vysptoupí o.p.p.o., v parníku [ov] cobmo zbyška brzusky, v jazz tibet clubu [ol] traviny jas a loco poco, v ponorce [ol] singel malt a v golemu [zl] katapult.

pátek::
opět začneme zahraničními hosty: v altánu [ov] se představí polská funky rocková kapela regeneracja, v parníku [ov] matúš jakabčic & band (sk). o dům dál - v hudebním bazaru [ov] budou plet (od slova play) may day, v prostorné tančírně virus a ad libidum. energická hudba mladých romských muzikantů terne čhave a jazzrockového kvarteta quatro formaggi zazní díky bludnému kameni na rybím trhu [op]. leoband oslaví ve stolárně [fm] 10 let fungování, v golemu zahraje legendární abraxas. do harendy [tr] přijede zapět peter lipa, v apollu 13 [pv] koncertuje místní rocková kapela black wolf. revival the beatles - the bugles přijede do olympie [hm]. pak by tu bylo ještě pár festivalů a minifestů... vedle zmíněného blues aperitivu na parkovišti dk šumperk [su] (v pátek hrají: grynt, p.b.k. & blues, highway 61, onkel fester, blue condition a in memory) budou v noře [kp] - resp. před k.d.k. - slavit evropský svátek hudby s tomášek kočkem & orchestrem, žambošema, pepou streichlem, maracou a cimentem. v s klubu [ol] proběhne all metal fest, v ponorce [ol] festival h.c. rock and roll a v u-klubu [ol] music paradise (2.ročník). zajímavou nekoncertní akcí bude už tradiční nejdelší nejkratší výstava na světě v komenského sadech [ov] (pořádá atlantik [ov]) nebo pořad s královohradeckým divadlem dno s názvem den dna v atlantiku [ov].
v seznamu akcí tanečního rázu narazíme na: drakstore - fabric [ov], sensorama - barumba [ol], hard waves - tazzmania [fm] a friday free party - music land a [zl].

abraxas - pátek [golem]
abraxas - pátek [golem]

sobota::
v prostoru-tančírně [ov] se v sobotu sejdou kapely imunita (sk), same of different, zvoňte na poplach a carnal diafragma. na pódiu hudebního bazaru [ov] vystoupí stone free, do loděnice [ov] přijedou nebratři. beatles revival společně s parkem potěší stoun [ov], jimi hendrix revival golema [zl] a free tones múzický klub [fk/zl]. regeneracja (pl), kowalski (pl) a tomboctou se sejdou v harendě [tr], tropická agnes s r.i.p. u slunce [je] (na akci rockové slunce). evropský svátek hudby se bude slavit i v novém jičíně - konkrétně na masarykově náměstí. představí se vám tam cikne čhave, noty a pomlky, funková brigáda, op jazz band a žáci zš dlouhá a zuš nový jičín. druhý festivalový koncert blues aperitivu na parkovišti dk šumperk [su] zahrnuje koncerty bluesberg, staré blůzy, zastavárna blues band, h-h blues, the slow finger a freemen.
tancovačky: skate music 3 djs live - apollo 13 [pv], topless disco show - duku duku [mt], olive live - nora [kp], sound station - tazzmania [fm] a free days - fabric [ov].

neděle::
díky loděnici [ov] si užijete i v neděli koncertu (alespoň jednoho) - old blues co.

na shledanou za týden!

dudyn
foto: web pavla šporcla a abraxasu

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
pozvánky 

28.12.2019
>> limetall, bad joker's cream, public relations
 

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda