ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[absintový klub les]
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[marley]
[parník]
[rock hill]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
[wagon]
 
nekluby ::

 
report 

report:: poslední (?) přesun

poslední jam
[hudební bazar]
01.08.2003
příští akcí hudebního bazaru bude pravděpodobně otvíračka v novém sídle. vraťme se ale ještě k poslední akci na sokolské... byl to jam jak marmeláda!
vloženo: 06.08.2003
 

jam singer tak bazar se nám zase stěhuje... první srpnový den se tu nesl v duchu loučení. loučení s tak výhodnými prostory, jakými byl sklep vily na sokolské 26. inu - klubový bůh rozhodl jinak (a bohem rozhodně nemyslím tajemného akcionáře...). naštěstí to nebylo loučení nijak smutné. snad to bylo tím, že v jednání je útočiště, které polohou nebude zas až tak o moc horší a místnosti by měly být snad ještě lepší. na kamenec, vávro, na kamenec - tam je náš cíl!

při svém odpoledním příchodu ve mě hrklo (v rákosí luplo...), že mi snad začátek utekl. ne, že by se objevil rákosníček, ale bubínky už byly slyšet až ke křižovatce. sovy ale nejsou, čím se zdají být - zmátl mě buchar na stavebních pracech u parníku - mýliti se je lidské! jamovat se nakonec začalo až hrubě po deváté. jam guitar úvodního slova se ujal pan řídící mc zahuta a v bezchybném jam-rapu (za doprovodu několika muzikantů) přivítal všechny přítomné pozůstalé, shrnul události posledních dní i vyhlídky na časy příští.

zpočátku velmi komorní jamík (jako by se přítomní hudebníci ostýchali vstoupit na jeviště) se postupně rozběhl a střídal nálady i hudební styly. v jeho toku se postupně vystřídalo několik desítek hráčů a zpěváků, aby takto uctilo "svůj" klub. mimo jiné - neb některé muzikanty jsem neznal ani od vidění a někteří zas jsou svým působením multisouboroví - si tu zahráli zástupci (mezi muzikanty vystupovali i manageri) kapel: buty, robson, filip m, kuličky štěstí, jazzyk, weget, srpen, potok, mauricius trio, banana, glayzy, dech noci, may day, samostatná jednotka anděl a pár dalších. zbytek zůstal jen v hledišti.

jam tobi původní velice zajímavou sestavu nástrojů s dvěma bicími soupravami změnil svým příchodem adam parma (kuličky štěstí) na neméně zajímavou s klávesami místo jedné ze souprav. každý si našel své vlastní vrcholy večera, takže se mnou nemusíte souhlasit, když za ně označím např. kytarovo-basový duet - trochu ve stylu někdejších hot wassermann v podání jejich protagonistů přemy a maťa (dnes filip m), podpořené bicími a občasným jemným klinknutím na klávesy neklávesisty simoneera (dech noci). dalším byl old style blues jam s tobim (robson) za mikrofonem (pavarotti, ty se nezdáš, ty umíš i blues! - message from dudyn to tobi). za další můžu označit např. i pětičlenný mužský sbor (včetně mistra zahuty) nebo třeba andělovo přezpívávání stanov jakési nadace (či co to bylo...). zajímavé bylo, jam angel samozřejmě, i zapojení se ríši kroczka z but. repertoir přecházel od spontánních, často velmi povedených jamů k osvědčeným songům a standardům rocku, blues, jazzu či popu z dílny kapel jako u2 nebo i visací zámek (výtečný traktor!).

večer a noc (končilo se údajně kdesi kolem páté hodiny ranní) se po celou dobu nesl ve znamení pohody a dobré nálady. doufejme, že brzy klapnou všechny domluvy, úmluvy, smlouvy a dohody a hudební bazar vás opět bude moci přivítat v nových, ještě lepších prostorách. kde? to se uvidí. včas se vše dovíte na ovéčkách nebo na oficiálních stránkách klubu.

ps: hláška večera kohosi směrem k šéfovi klubu: "poslouchej, jirko, to byl dobrý tah rozšířit fámu, že bazar tu končí - plný klub, to budou tržby!" (nepřesná citace)

blink::

 • hudební bazar:: hudebnibazar.ov-kluby.net

  dudyn
  foto: dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  19.09.2019
  >> koncert pro pepu streichla
   
  18., 19., 20. a 21.09.2019
  >> gravelroad (us)
   
  05.08.-30.09.2019
  >> vlastimil oli helcl: lázeňské vzpomínky
   
  30.08.-05.10.2019
  >> marius kotrba 60
   
  19.10.2019
  >> folk metal pilgrims vol. 5
   
  04.12.2019
  >> deep purple (uk)
   

   
  reklama 

   
  hudební svět

  podpora 

   
  pspad free text editorprogram - společník všech ostravanů
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web
  obscuro.czmetan city
  eclipticside.com

   

  naše ikony: 
  ov-kluby.netov-kluby.net
  ov-kluby.netov-kluby.net
   

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda