ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: opičí buzinec rozhajcoval fabric

monkey business
[fabric]
31.07.2003
jak se dalo čekat, ve fabricu bylo toho dne narváno a vedro k zalknutí. take ciepło, taka ćma a tolik ludźi..! řekl by přítel kovin.
vloženo: 06.08.2003
 

roman holý čtvrteční koncert monkey business v klubu fabric proběhl v rámci turné nazvaného we feel better than jan hus. tak nevím, jestli po tomto vystoupení název nezměnili, protože si nejsem jista, zda se ten večer cítili o mnoho lépe než jan hus. a to nejen kapela, ale i početné diváctvo si v průběhu večera mohlo vyzkoušet na vlastní kůži, co je to "koupat se ve vlastním potu". (doufejme, že srpnová přestavba se bude týkat především klimatizace! - pozn. dudyna) naštěstí koncert byl tak výborný, že snad to horko nikdo ani moc nevnímal.

party shit, blue umbrella, hi-fi & stereo, my friends... a další a další a vůbec asi všechny jejich skvělé skladby z minulých dvou alb (why by in when you could be out, save the monkey robots) plus nějaká ta novinka jako lákadlo na připravované album... to vše zaznívalo více než dvě hodiny zcela zaplněným fabrikem. publikum snad všech věkových kategorií (krom té nejmladší a nejstarší) nadšeně poslouchalo, tančilo, zpívalo a tleskalo.

roman holý a matthew ruppert také aktivně komunikovali k pobavení diváků jak mezi sebou, tak s publikem. jako bonus zahráli několik skladeb, které údajně složili cestou a z nichž snad žádná nebyla delší než dvacet sekund. ale byly podány velmi procítěně a roman holý se při nich tvářil tak vážně, že by člověk skoro uvěřil, že to z jejich strany není vůbec žádná recese. na vlastní oči jsme se přesvědčili, že zpěvák matthew je po čertech nadaný mladík a to monkey nejen co se týče zpěvu, ale i pohybových schopností. udělat několikrát po sobě rozštěp je celkem úctyhodný výkon (pozn. roman holý na požadavek diváků, aby také on předvedl takovýto kousek, jen zakroutil hlavou a výmluvně si zaťukal na čelo).

monkey business (ve složení: tonya graves, pavel mrázek, ondřej brousek, martin houdek, olda krejčovec a již výše zmiňovaní matthew ruppert a roman holý) tedy opět nezklamali a navzdory vražedným klimatickým podmínkám odehráli skvělý koncert a předvedli výbornou show. na závěr jako třešnička zazněla úžasná a geniální skladba piece of my life, kterou jsem si pak pobrukovala ještě celou cestu domů a možná i ze spaní.

alča
foto: alča

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
nejčtenější 

>> fotoreport:: michalfest 2023 (pátek)
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 1.)
 
>> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
 
>> fotoreport:: norbert žije v barráku
 
>> fotoreport:: slunovrat 2023 (pátek, část 2.)
 
>> fotoreport:: sylvie bee v bum bum comedy
 
>> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
 
>> fotoreport:: výroční dubnový groove jam v docku
 
>> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2024
 
>> fotoreport:: t. g. copperfield & the electric band v parníku
 

 
:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda