ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

tisková zpráva:: festival colours of ostrava se přesouvá na červenec 2021, vstupenky zůstávají v platnosti

colours of ostrava 2020→2021
[dolní oblast vítkovice]
15.-18.07.2020 → 14.-17.07.2021
19. ročník mezinárodního festivalu colours of ostrava se z důvodu koronavirových opatření a nepříznivé situace pro pořádání velkých akcí přesouvá na příští rok - na 14.-17.07.2021, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských dolních vítkovic. na stejný termín se přesouvá i mezinárodní fórum meltingpot, které se koná po boku festivalu v jeho areálu.
vloženo: 30.04.2020
 

"doufali jsme, věřili jsme..., ale realita je tady. vím, že jste se stejně jako já velmi těšili a nemohli se dočkat festivalového léta. celý rok jsem se svým týmem pracovala na tom, abychom pro vás uspořádali festival s co nejlepším programem a s mnoha zlepšeními. je tu situace, o které jsem si myslela, že ji nikdy nezažiji – léto bez festivalu, léto bez živé hudby a léto bez naší barevné atmosféry," říká na úvod ředitelka festivalu zlata holušová.

flyer

festivalový tým nyní intenzivně pracuje na přesunu letošního programu na příští rok, včetně hlavních headlinerů a většiny dalších účinkujících. zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na další ročník. "mám na vás velkou prosbu, podpořte nás nyní. nesmírně bych si vážila toho, kdybyste si vstupenky ponechali, a tím náš festival, jeho myšlenku a jeho konání s tak rozsáhlým a kvalitním čtyřdenním programem podpořili. bez vás to nepůjde," apeluje zlata holušová na fanoušky.

"chápu však, že někteří z vás v této pro mnohé složité situaci budete potřebovat peníze a požádáte o vrácení zakoupených vstupenek. dejte nám nějaký čas, abychom domluvili veškerá praktická opatření, o kterých brzy přineseme přesné informace," uvádí zlata holušová. veškeré dotazy týkající se přesunu bude tým festivalu odpovídat na e-mailu informace@colours.cz. "v případě, že čelíte existenčním problémům, napište nám, budeme se snažit najít rychlé individuální řešení," dodává holušová.

coo 2019

"nezastírám, že přesun ročníku necelé tři měsíce před startem, kdy je většina věcí již připravena a domluvena, představuje obrovskou zatěžkávací zkoušku. nejen pro nás, ale také pro umělce, naše dodavatele, spolupracovníky, brigádníky, stánkaře a mnoho dalších, kteří jsou na festival navázáni. přesto jsme optimisté – s podporou vás, našich návštěvníků, partnerů a podporovatelů to zvládneme. za to všem patří obrovské poděkování," zdůrazňuje zlata holušová.

festivalový tým si ale z důvodu přesunu "nedává přestávku" - kromě přípravy příštího ročníku v roce 2021 mohou fanoušci na sociálních sítích sledovat colours tv s koncerty, živými pořady i materiály z archivu. fórum meltingpot bude nadále přinášet zajímavé online rozhovory s různými osobnostmi.

"opatrujte sebe, své blízké, přátele, buďte zdraví a plní optimismu. uvidíme se na nejkrásnějším ročníku colours of ostrava v dolních vítkovicích v červenci 2021," uzavírá zlata holušová.

letošní ročník festivalu měl proběhnout od 15. do 18. července. k hlavním hvězdám patřili například the killers (usa), twenty one pilots (usa), martin garrix (nizozemsko), the lumineers (usa), lp (usa), youssou n'dour (senegal) a řada dalších. na festivalu neměl chybět tradičně bohatý nehudební program - mezinárodní fórum meltingpot, divadla, workshopy, filmy či výtvarné instalace. celkově v areálu dolních vítkovice mělo proběhnout přes 450 programových bodů na 24 venkovních i krytých scénách.


linky::

organizátoři
foto: valde ár

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

20.-21.08.2022
>> metal!!! 2022
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda