ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[atlantik]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: dream factory ostrava 2011

dream factory ostrava
[ostrava]
08.-11.06.2011
po olomouci a brně převezme štafetu divadelního centra republiky v červnu ostrava. bude se zde konat třetí ročník festivalu činoherního a alternativního divadla dream factory.
vloženo: 30.05.2011
 

třetí ročník divadelního festivalu dream factory ostrava nabídne okolo dvaceti produkcí vynikajících českých i zahraničních souborů. čtyřdenní program bude probíhat na několika místech v ostravě a tradičně vyvrcholí multižánrovou uměleckou okupací areálu národní kulturní památky důl hlubina. největšími lákadly letošního ročníku budou jistě naši furianti divadla v dlouhé, morávkovo a havlovo prase či noc oživlých mrtvol z hradce králové. příznivcům alternativních scénických forem dramaturgové vychází vstříc současným tancem, improvizací, pantomimou či švýcarskou akrobacií na lanech.

festival si za dva roky své existence získal mnoho příznivců z řad odborníků i veřejnosti. loňský dvoudenní program přilákal dvě tisícovky návštěvníků. dream factory ostrava pořádá občanské sdružení ovart s podporou partnerů, kterými jsou divadlo petra bezruče, dům kultury města ostravy, dolní oblast vítkovice a především statutární město ostrava. patronát nad festivalem letos po norbertu lichém, pavle beretové a vojtěchu dykovi přebrali slavní absolventi janáčkovy konzervatoře ivana uhlířová a vojta švejda.

flyer

kromě nabitého divadelního programu festival nabízí také prostor pro širší úvahu nad současnou situací kulturních subjektů v české republice v podobě veřejné diskuze na téma financování umění s názvem grrranty?. dále pak projekci básnického dokumentu, plenérová vystoupení, výstavy a na závěr i koncert populární minimalistická elektro formace kazety.

dream factory do ostravy každoročně přiváží kritikou oceňované soubory, které ve svém kraji zdejší divák jinak nemá šanci vidět. zároveň se jeho organizátoři snaží představit odborné veřejnosti místní tvůrce a konfrontovat jejich práci s celorepublikovou špičkou. novinkou festivalu je zapojení čerstvého prostoru cooltour na černé louce, využití budovy divadla loutek ostrava a postavení divadelního šapitó v areálu dolu hlubina.

podrobné informace o programu, vstupenkách a místech konání se zájemci dozví na adrese oficiálním webu festivalu nebo na facebooku sdružení ovart.

blinky::

organizátoři

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda