ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
líheň 2022
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: dream factory ostrava 2012

dream factory ostrava 2012
[ostrava]
04.-10.06.2012
dream factory ostrava počtvrté - to je největší festival činoherního a alternativního divadla na severní moravě. špičkové soubory z celé české republiky, oceňovaní herci, talentovaní režiséři, významné inscenace.
vloženo: 25.05.2012
 

divadelní festival dream factory ostrava je významnou kulturní událostí severní moravy. dramaturgie zahrnuje několik multimúzických linií, pro co nejširší okruh diváků i pro profesionální kritickou a uměleckou obec. charakteristické pro festival je využití ostravského industriálu jako originálních hracích prostor. je největší přehlídkou profesionálního činoherního divadla pro širokou i odbornou veřejnost na severní moravě. ve své koncepci propojuje kvalitu místní – moravskoslezské – umělecké produkce se špičkovými inscenacemi z celé české republiky a ze zahraničí a vyplňuje bílé místo na geografické mapě českých festivalů s nadregionálním významem.

dream factory ostrava 2012

místo konání festivalu se odehrává na různých místech ostravy (divadlo petra bezruče, multižánrové centrum současného umění cooltour), specifikem festivalu je využití industriální památky bývalého uhelného dolu ostrava, provozu hlubina (dnes národní kulturní památka), které díky festivalu znovu získávají na významu a probouzejí se k dalšímu životu. inovativní propojení inscenací připravených pro klasické prostory a jejich prezentace v prázdném industriálním prostoru dodává festivalu na atraktivitě nejen pro běžné diváky, ale také pro kritiky a zahraniční hosty.

divadelní festival dream factory ostrava se etabloval mezi nejvýznamnější akce severní moravy. statutární město ostrava, které podporuje festival od samotného začátku, zařadilo 4. ročník festivalu mezi "významné akce s garancí finanční spoluúčasti statutárního města ostravy pro rok 2012". jednou z uměleckých záštit festivalu je letos písničkářka lenka dusilová, která vystoupí v sobotu 09.06.2012 ve 22.00 na dole hlubina. nenechte si ujít koncert s jedinečnou atmosférou industriálu.

podrobné informace o programu, vstupenkách a místech konání se dozvíte na oficiálním webu festivalu.

blinky::

organizátoři & trembi

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda