ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

report:: blues dlouhého večera (luboš andršt blues band & ramblin rex + zva 12-28 v parníku)

luboš andršt blues band & ramblin rex + zva 12-28
[parník]
22.01.2003
večer to byl opravdu hodně dlouhý a blues jím teklo proudem. kapely s rozdílným přístupem, zkušenostmi, nasazením společně potěšily všechny přítomné.
vloženo: 30.01.2003
 

vystoupení obou zúčastněných hudebních těles - tj. luboš andršt blues band ve spolupráci s ramblin rexem i slovenské kapely zva 12-28 band - slibovaly především výtečnou bluesovou klasiku a standardy z pera velikánů typu b.b.king nebo taj mahal. však taky někteří šťastlivci z řad hlavních hvězd obou večerů si s těmito veličinami měli to štěstí dokonce zahrát.

zva 12-28 sympatická kapelka ze zvolena se zapsala do povědomí české bluesové veřejnosti díky šumperskému blues alive. zpěvák jak vystřižený z rodriguezových filmů. mnohem důležitější však byl jeho výtečný hlas a velmi uvěřitelný projev i výraz, způsob, jakým svůj vokál využíval. rovněž kolegové v bandu se zvolenskou spz ovládali své nástroje vskutku mistrovsky a především se zjevným zaujetím a chutí do hry, do společného vytváření báječné nálady a atmosféry, která v parníku během chvilky zavládla. bluesové standardy předváděli ve velmi svěžím a svým způsobem novém duchu. vše bezchybně fungovalo a šlapalo. už se těším na únorový plnohodnotný koncert v boomerangu!

luboš andršt oproti zva předvedli luboš andršt se svým blues bandem a ramblin rexem profesorsky chladný výkon. andrštova kytarová sóla sice byla výtečná a bezchybná, stejně jako výkony ostatních muzikantů, a hlas rexe dávl znát, že mu žilami koluje krev barvy blue-s, ale občas byla z nich cítit rutina. přítomným posluchačům to však příliš nevadilo, takže se dobře bavilo až do samého konce více než tříhodinového dvojkoncertu (neb hlavní hvězdy si svůj výstup ještě rozdělily na dvě půle krátkou pauzou), který byl ještě oddalován několika přídavky.

zážitky plně uspokojen, ovšem dosti unaven jsem ještě zaskočil vedle do bazaru osvěžit se nějakým tím pivkem. ráno se mi trochu motala hlava, ale to jsem měl asi od páteře.

dudyn
foto: dudyn

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda