ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: 7 chili 7 (23.-29.02.2004)

09.týden / 2004
[ov-kluby.net area]
23.-29.02.2004
začíná nám další týden, zas o něco nabitější, než ten minulý. takže - všeho s mírou, vážení!!! vybírejte pečlivě - snad vám v tom pomůžeme.
vloženo: 23.02.2004
 

pondělí::
tento týden vás pondělí bez koncertu nenechá. můžete si vybrat hned ze dvou žánrů: swing a vážná hudba. do parníku [ov] se opět chystá l.r.cosmetic big band edy šurmana, rožnovský evangelický kostel [rr] bude svědkem komorního koncertu tria amadeus.

úterý::
na úterní večer v lennonu [ov] jsme zvali už prostřednictvím samostatné pozvánky, ale uděláme to i zde: v rámci benefic pro zapomenutý děti vystoupí tentokráte srpen. boomerang přivítá naproti tomu kapelu džusový brouk, jazzyk se chystá na pravidelný večer v sherlocku [ov]. kapela fleret vystoupí v úterý spolu s valašskou královnou jarmilou šulákovou v u-klubu [ol].

středa::
v rámci pravidelného vysílání svobodného rádia hudební bazar bude v hudebním bazaru [ov] zahájen festival opavské písně předjaří 2004 s podtitulem "obuďte se!", který potrvá až do soboty. první den má na programu kapelu opium cake. toho času bude už asi boomerangem [ov] znít hudba brněnské bokomary. v klubech marley a lennon [ov] proběhne další kolo soutěžního klání malý music art 2004. své síly změří kapely weget, glayzy a m.h.& d.. do western saloonu [ov] zas po čase dokulhá country kulhavá kobyla. ve vinárně u přemka [op] proběhne velmi zajímavá akce: koncert nekuř toho tygra, spojený s autorským čtením básní oldřicha tympána kutry a jakuba sojky langra. aula univerzity palackého olomouc [ol] zas bude dějištěm koncertu dana bárty & illustratosphere, pavla milcová & petr bindler zahrají v divadle hudby [ol]. už zmíněný fleret se i s jarmilou šulákovou přesune právě z olomouce do kd kopřivnice [kp].

adash @ koncert pro evropu - čtvrtek [dk města ostravy]
adash @ koncert pro evropu - čtvrtek [dk města ostravy]

čtvrtek::
hodně nabitý je už tradičně čtvrtek. boomerang [ov] nachystal pro své návštěvníky hodně zajímavou pecku: japonskou kapelu papaya paranoia. pozadu ale nezůstávají ani další kluby... parník [ov] spolu s č.t. tradičně ve fabricu [ov] připravují další díl pořadu ladí neladí - tentokrát s kapelami sunshine a last days of jesus (sk), do marleye [ov] zavítá znovu funky smršť kuličky štěstí, v dk města ostravy [ov] proběhne koncert pro evropu s hradišťanem a vokálním tělesm ostravské univerzity adash (v jeho podání se těšte hlavně na tradiční hebrejské písně). v klubu hudební bazar [ov] bude druhým dnem pokračovat předjaří 2004 - tentokrát s kapelou posedmé. pokračování benefice pro zapomenutý děti v lennonu [ov] už snad konečně přivítá vokální soubor sluníčko. parník [ov] má krom ladí neladí na programu ve vlastních prostorách combo zbyška brzusky. na kolejích všb-tu proběhne ve vrtuli [ov] koncert mladých a nadějných kapely b.a.r.t. a weget. pavla milcová s petrem bindlerem přijedou do plíživé kontra [je], -123 min. by měli vystoupit v dlažce [pr]. zajít si ale můžete i na divadlo - v rožnovském společenském domě [rr] předvede divadelní soubor chaos představení selský práh.

pátek::
výtečná jazzová skupina the gizd q vám zahraje v klubu parník [ov], bluesberg uslyšíte, pokud zavítáte do lennona [ov]. páteční díl předjaří 2004 ozdobí v hudebním bazaru [ov] dvojkoncertem kapely peří a iluze. originální a legendární tony ducháček & garage zavítají do klubu stoun [fm]. kofola club [kn] bude žít hudbou the beatles při koncertu the beatles revival pangea, metallica revival bude zase hrát v clubu 24 [zl], nirvana revival v golemu [zl]. slovenský hitmaker vašo patejdl zahraje a zapěje v clubu 603 [zl], jiná slovenská legenda - tublatanka - má na programu koncert v harendě [tr]. podpoří je tam witch hammer. táborská kapela sunshine přijede den po televizí natáčeném vystoupení pro ladí neladí do c.o. krytu nory [kp]. duku duku [mt] přivítá onen páteční večer megahvězdy z čechomoru, galerka [nj] hvězdy vycházející - sbiranico.
víkendový přehled partie pro pátek: hard waves - tazzmania [fm], u.s.s.r. party - marná sláva [ov], roxy esence - fabric [ov], friday free party - music land a [zl].

quitko - sobota [chlív]
quitko - sobota [chlív]

sobota::
tentokrát začneme mimo ovu... koncertem dne asi totiž bude vystoupení britských kava kava v golemu [zl]. slušnou řádku tvrdých kapel (sabathory, infectious germs, mater mostifera, satyriasa, desecrated dreams a desenct) přivítá stoun [fm] na music massacre festu. podobně na tom bude i pár dalších klubů. na mini festu bar-rock-o v bar-rock-o [tr] vystoupí celebral turbulency, growing fear, devastathor a bitterness. harenda [tr] má na programu koncert kabát revival a 8.kolo harenda cupu za účasti chico (pl), unicorn (sk) a p-metoda. petrovický jack daniels [ka] přivítá kapel taky trochu více - vystoupí začiatok konca, d.p.h., happy cocks a street spirit. irish pub grand [br] přivítá brněnskou kapelu bokomara. sobota ukončí v hudebním bazaru [ov] festival opavské písně předjaří 2004 dvojkoncertem kapel na dno a autopilot. porubský chlív [ov] oživí svou muzikou dvě zajímavé kapely weget a quitko, u.r.n.a. profesora semtamťuka hraje v lennonu [ov], brněnští swordfishtrombones budou hvězdami perfect day v marleyi [ov]. koncerty doplníme ještě o hodně zajímavé divadelní představení - do dk šumperk [su] přijede radošínské naivné divadlo bratislava s hrou kronika komika.
tanečnosti a jiné parties: cyclic drive (dj boxer [uk] aj.) - fabric [ov], to nejlepší jednou za čtyři roky - helax [ov], dance hall - prostor-tančírna [ov], hip-hop & rnb party - tazzmania [fm], the crystal sound night (djs jordachel [pl], raju [pl] aj.) - club 24 [zl], č.s.s.r. disko - club 603 [zl], mustek sound system - nora [kp] a disco show radia rubi - 97,1 - duku duku [mt].

neděle::
neděle je zaměřena hlavně na děti - club 603 [zl] připravil dětský den s petrou černockou, do šumperku přijede jiný šašek - dj šumperk [su] chystá dětský maškarní karneval s klaunem viktorem. ale něco je připraveno i pro starší... v atlantiku [ov] předvede lípa slezská svůj happening k přestupnému roku monstrum z galaxie arkana. no a pro všechny věkové kategorie je v altánu [ov] taneční kavárna pro všechny generace.

na shledanou za týden!

dudyn
foto: dudyn & web adashe

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda