ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: 7 chili 7 (08.-14.03.2004)

11.týden / 2004
[ov-kluby.net area]
08.-14.03.2004
další týden začal a opět přináší dlouhou řadu zajímavých akcí, která vrcholí samým závěrem týdne ve zlíně!
vloženo: 08.03.2004
 

pondělí::
pondělí je opět concertless, ovšem zajímavá akce se přece jen najde: autorské čtení s autogramiádou a pokecem jaroslava rudiše - nebe pod berlínem a bílý potok v atlantiku [ov].

úterý::
v úterý by se mělo v klubech lennon a marley [ov] konat další kolo soutěže malý music art. záměrně jsem použil slova "mělo by...", protože tam docházelo k menším přesunům... tentokrát se střetnou kapely may day, rauš a šumy a brumy. úterní večer v boomerangu [ov] bude patřit jazzové kapele bowle live band.

středa::
václav kořínek alias wendy zulu dorazí v rámci dnů pro tibet do klubu marley [ov], kde se krom wendyho hraní dostane i na bubenický worshop (bubny s sebou!). fúzi jazzu, flamenca a latiny předvede v boomerangu [ov] acoustic impact. v parníku [ov] budou el rey hrát erica claptona a kulhavá kobyla ve western saloonu [ov] country. ta jana z velké ohrady dorazí do u-klubu [ol], žalman a spol. do kd kopřivnice [kp], vašek koubek do 12 opic [pv], lenka filipová se skupinou do kd petra bezruče [ha].

vašek koubek - středa, čtvrtek, sobota [12 opic, garch, ve zdi]
vašek koubek - středa, čtvrtek, sobota [12 opic, garch, ve zdi]

čtvrtek::
v přímém přenosu bude ze svého studia vysílat koncert fleretu český rozhlas ostrava. kdo chce ale toho večera slyšet raději kapely psychonaut a weget, musí vyrazit do boomerangu [ov] - žádné vysílání odtud nebude... fabric [ov] se stane svědkem multimediální vernisage a dark rock show pod taktovkou chátry 99. hudební bazar [ov] přivítá svou už skoro domácí kapelu con alma, lennon [ov] quitko, marley [ov] andy marshal band, parník [ov] combo zbyška brzusky a kd gama [ov] folková pouta. už zmiňovaný václav koubek se z prostějova přesune do garchu [ol].

pátek::
pátku bude v ostravě vévodit koncert polské death metalové legendy vader v prostoru-tančírně [ov]. vedle toho si ostraváci mohou zajít na jazz q do parníku [ov], na 4 dohody do lennonu [ov], či na kapelu kostrakola do hudebního bazaru [ov]. stoun [fm] bude svědkem come backu místní kapely mgh reunion, kofola club [kn] společného vystoupení vypsané fixy a skupiny mimostojící, golem [zl] sting-revivalového vystoupení brand new bandu, dk šumperk [su] v rámci holba session na dvojkoncertu grup natalika a rampa music. apatheia vystoupí unplugged v čajovně na dlani [vr], o5&radeček na plný proud v kd zábřeh [za]. největší pecky jsem si ale nechal na konec... polský band akurat přijede do jablunkovského rock café southcock [ja] a duku duku [mt] poctí svou návštěvou guy davis!!! "bluesový koncert roku" avizují moravskotřebovští - a nejspíš právem.
při pátku připomenu i zajímavé taneční akce: gardenzitty - nora [kp], roxy esence - fabric [ov], la discoteca live - music land a [zl] a nezapomeneme ani na bigbítový bál radia hey - dk nh ostrava-jih [ov].

soulfly @ metalmania - neděle [novesta]
soulfly @ metalmania - neděle [novesta]

sobota::
polský akurat se v sobotu přesune do klubu marley [ov], natalika zase do parníku [ov]. do chlíva [ov] zavítají kapely memoria a temperament, do hudebního bazaru [ov] zuzana machová s kapelou a 4 dohody. golem [zl] přivítá skupinu maraca, zappa club [mt] jaksi taksi, harenda [tr] brněnské gate crasher, václav koubek podnikne v rámci projektu hudební sklepy přesun do klubu ve zdi [za].
tanečnosti: 2g (hifi princes [can], miss innocent [can], sunschine [cro]) - fabric [ov], messarosh 04 - stoun [fm], puls 13 - tazzmania [fm].

neděle::
konce týdne tentokrát přinese veeeeelikou bombu... v hale novesta [zl] totiž vypukne metalmania fest 2004 s účastí takových skvělých kapel jako jsou brazilské soulfly a kirisun, portugalský moonspel, norský enslaved, americký morbid angel nebo polský band decapitated. zlín se tak v neděli stane hlavním metalovým městem republiky...

na shledanou zase za týden!

dudyn
foto: lurch © jackie d´agostino

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 

facebooktwitterrss feed

 
reklama 

 
hudební svět

podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

 

naše ikony: 
ov-kluby.netov-kluby.net
ov-kluby.netov-kluby.net
 

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda