ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: minuty regionu

-123 min.
[parník, mrkev, golem]
29., 30., 31.10. a 02.11.2002
na čtyřech koncertech ve třech klubech ve sféře našeho zájmu ležících uběhne -123 minut, které nezmění svět.
vloženo: 23.10.2002
 

na klasický parníkovský dvojkoncert formace -123min. se můžeme těšit 29. a 30. října. kapelu tvoří trio hudebníků vedená zpěvákem zdeňkem bínou, bubeníkem emilem valachem (který nahradil václava zimu) a baskytaristou švédského původu fredrikem janáčkem. 27.09.2002 vyšlo nové album skupiny s názvem home?, které je dle nerůznějších kritik a recenzí hodnoceno velmi kladně a pozitivně, tudíž se máme na co těšit! ke kytaře, baskytaře a bicím na albu navíc přibyly perkuse imrana musa zangiho a klávesy andrzeje waśniewského. jak jste již určitě zaslechli, toto cd se v obchodech prodává za neuvěřitelných 199 kč. za tento vstřícný krok k posluchačům a reakci na debaty o vysokých cenách za cédéčka, můžeme vděčit kapele a vydavatelství indies records. tak tedy díky pánové a jen tak dále! (my sami si demonstrativně album koupíme, abychom velkým vydavatelstvím ukázali, že tudy opravdu vede ta správná cesta - pozn.dudyna)

při natáčení alba home?

-123min. je dnes již stálicí klubových podií i festivalových scén. jejich funky styl, mísící se s rytmy bluesu a jazzu působí na koncertech ještě větším živelným potenciálem, než na deskách, kterých má kapela na kontě tři (včetně poslední). v roce 1999 vychází debutové album shooba dooba a minut si hned všímá česká akademie populární hudby, která jim uděluje sošku anděla za objev roku. toto zviditelnění jim určitě pomáhá, začínají koncertovat i v nejrůznějších koutech republiky, ale také v zahraničí (polsko, slovensko). rok 2001 přináší album try, které je, přestože je kapela docela známá a populární, vydáno takřka na koleně, aniž by za sebou měli hudební magnáty. během léta 2002 je nahráno poslední album home?, jehož křest proběhl v lucerna music baru a děti z dětského domova z hrádku u nechanic se stali důstojnými kmotry této desky (viz. foto).

křest alba home?

v rámci spárů a působnosti ov-klubů informujeme, že minuty vystoupí v našem regionu celkem čtyřikrát - ovšem ve třech klubech. krom dvou koncertů v parníku (29. a 30.10.2002) ješte 31.10.2002 v klubu mrkev v opavě a 02.11.2002 ve zlíně v klubu golem (a za sebou už mají koncerty ve frýdeckomísteckém stounu a olomouckém u-klubu z počátku října).

blinky:

 • -123 min.:: www.minus123min.cz
 • indies records:: www.indiesrec.cz

  trembi
  foto: web kapely

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  10.02. + 13.-16.04.2023
  >> will wilde & the bladderstones / the bladderstones
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda