ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net
ostravské kluby    

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 líheň 2020
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[cooltour]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: majáles ostravské univerzity 2006

majáles ou
[slezsko-ostravský hrad, marley]
26.04.2006
rok se sešel s rokem a studenti vysokých škol opět slaví svátky jara. jako první se v našem regionu představí ostravská univerzita. co vás čeká a nemine?
vloženo: 19.04.2006
 

letošní majáles ostravské univerzity v ostravě se koná 26.04.2006 na slezskoostravském hradě a jeho okolí. kromě tří hudebních scén, na kterých se představí známé i neznámé kapely, je připravena také scéna divadelní. s podrobným programem všech scén se můžete seznámit přímo na stránkách organizátorů ze stavovské unie studentů ou (viz. blinky níže), my se zaměříme spíše na scénu hlavní, kde proběhne nespočet koncertů známých i velmi známých kapel.

po průvodu masek městem a následovném korunování krále majálesu na hradě, vypukne od 15.00 do cca. 01.00 koncertní maraton. začít by ho měli frýdecko-místečáci downbelow, kteří jsou známí pro svůj mimořádně melodický repertoár s lehkou rytmikou a příjemný hlasový projev. následovat by měli ostraváci hoo hoo coctail, kteří produkují rozmanitý bigbeat, proložený náznaky agresivnějšího hardcore s jemností a hravostí funky. není pochyb o tom, že kapela all ska pone's, pocházející z karviné, umí publikum pěkně roztančit a rozparádit. své svižné ska nám předvedou určitě s chutí sobě vlastní. kapela sopoty vydala koncem roku 2005 u labelu black point music své první album cvičme v pol(i/y)rytme. mimo kvalitní muziky je zvláštností tohoto alba, že má booklet vytištěný na konopném papíru. ostravskou kapelu robson zná, nebo již spatřil, určitě každý, kdo chodí na koncerty či festivaly všeho druhu. je to určitě známá persona regionálního hudebního dění.

flyer

jednou ze zajímavějších kapel oblastní muziky jsou kuličky štěstí. jejich pestré funky-latino je silně energické a pozitivní a vznikají tak písničky nápadité a chytlavé. hvězdou večera budou nepochybně -123min. ti maji za sebou dubnové miniturné po zemi slovenské, aneb 'mom tour slovakia 2006' - v souvislosti s vydáním alba mom u našich bratří. bína, janáček a vajgl - toť skloubení dokonalé sehranosti. máme se na co těšit! na závěr je připraven bonbónek v podání pražské formace southpaw. inspirace kapelami britské kytarové scény je zde zjevná, nynější vlivy prvků breakbeatu, d'n'b nebo trance s výraznými melodiemi zajímavost jako celku jistě umocní. jejich aktuální album heart disk s novým bubeníkem, slibuje být zatím hudebně nejpestřejší.

ještě malé upozornění - došlo k drobné změně programu! namísto kapely all ska pone's vystoupí hraničtí gentlemen's club.

blinky::

 • majáles ou:: majales.osu.cz
 • downbelow:: www.downbelow.cz
 • hoo hoo coctail:: hoohoo.ov-kluby.cz
 • gentlemen's club:: www.ska.unas.cz
 • sopoty:: www.sopoty.com
 • robson:: www.robsonmusic.cz
 • kuličky štěstí:: www.kulickystesti.cz
 • -123min.:: www.minus123min.com
 • southpaw:: www.southpaw.cz

  trembi

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 

  facebooktwitterrss feed

   
  pozvánky 

  22.08.2020
  >> 31. valašské folkrockování
   
  22.08.2020
  >> festival paseka 2020
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda