ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: majáles ostravské univerzity 2004 na černé louce

majáles ostravské univerzity
[černá louka, marley, lennon]
12.05.2004
přesně týden po všb bude slavit majáles i studentská obec ostravské univerzity. hvězdami dne bude pardubická vypsaná fixa, ovšem program bude nabitý už od samého začátku - tedy od 14.00!
vloženo: 27.04.2004
 

tak se podívejme, co pro nás sus ostravské univerzity ve spolupráci s kluby marley a lennon připravili... nutno hned na počátku podotknout, že by měl program probíhat na dvou stageích - open na černé louce a marley v klubu. mimo to se předpokládá řada překvapení a spousta vytočeného piva.

vypsaná fixa

hvězdou studentského slavení bude pardubická energická parta vypsaná fixa. pánové si získali velké množství fanoušků (kteří na ně nedají dopustit) především častým koncertováním. jejich živá vystoupení jsou nabitá energií, hudba je nápaditá a živá, až uši přecházejí. posluchači se mění během chvilky v tanečníky a domů odchází většinou propocení na kůži. ostrava se poslední dobou - k naší radosti - stává čím dál častější zastávkou na fixích cestách republikou. naposledy se tak stalo v březnu při společném uwaga! rock for people tour s polskými hey (viz ovéčkový report a fotoreport) - btw: na podzim jim naopak budeme držet palce při sérii koncertů v polsku.

filip m.

tak a co tam máme dále? ostravská kapela filip m. před nedávnem vylezla z ostravského studia c, kde vznikala jejich debutová deska. ta by měla vyjít snad na přelomu jara a léta. těšte se na notnou dávku dobré muziky morissettovského typu. výtečný hlas "margaret thatcherová českého popu" jitky andraškové a energický melodický rock-pop - to jsou filip m. hoo hoo coctail mají krom umístění web stránek na ov-kluby.net také společného člena - kytaristu a hitmakera toma rykalu. h.h.c. sice nehrají h.c., ale občas hrají s j.j.&p.b.u. (a přeložte si to jak umíte...).

all ska pones

karvinští all ska pones přinesou (jak už koneckonců název napovídá) porci velmi dobrého ska. můžete si je pamatovat např. z nedávného hraní na rasta esta festu právě v marleyi. oproti tomu rk 130 z frýdku-místku hrají energií nabitý rock s jemným retro nádechem. duo juyos complet zas pro změnu přinesou pub rock, který dokáže navodit atmosféru hospody téměř irské...

weget

mladá kapela weget by v energičnosti rovněž neměla zaostávat. do svého výbušného rocku přimíchávají poslední dobou i špetku hip hopu a výsledek tak posouvají někam do oblasti crossoveru. fakticky je crossover také to, co hrají příborsko-kopřivničtí buga boo - kloubí rokenrolové a bluesové vlivy s funky soulem a rapem. trošku funky si užijete zase s kapelou funková brigáda z pržna. mozaiku pak doplní nezařaditelní havířovští mroš and the voices, kteří kombinují tvrdou muziku se samplingem, a ostravská kapela večírek. no a ještě nesmíme zapomenout na večerně-noční hraní dje kmína a jeho kolegů.

celé to májové veselí startuje ve 14.00. venkovní program končí o půlnoci, ale v marlym bude jistě veselo až do časných ranních hodin.

blinky::

 • ostravská univerzita:: www.osu.cz
 • stavovská unie o.u.:: sus.osu.cz
 • vypsaná fixa:: www.fixa.cz
 • filip m.:: filipm.ov-kluby.net
 • hoo hoo coctail:: hoohoo.ov-kluby.net
 • weget:: www.weget.cz (chvilkově mimo provoz)
 • mroš and the voices:: mrosandvoices.wz.cz
 • rk 130:: www.rk130.com
 • duo juyos complet:: www.duojuyos.cz
 • funková brigáda:: fb.unas.cz
 • ext-dust:: www.zulu.cz/ext-dust

  dudyn
  foto: dudyn & alča

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda