ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: nierika, priessnitz a tata bojs v kopřivnici

nierika, priessnitz, tata bojs
[kd kopřivnice]
22.12.2006
tři kapely s určujícím vlivem na tuzemskou hudební scénu, špičkový zvukový a světelný aparát a výjimečná, pohodová předvánoční atmosféra, takový bude trojkoncert kapel nierika, priessnitz a tata bojs v kulturním domě v kopřivnici.
vloženo: 14.12.2006
 

"tyto tři kapely se moc často nesejdou, i když spolu mají hodně společného. spojuje je nejen osoba producenta dušana neuwertha, ale i grafici, technici a řada dalších lidí. chtěli jsme proto udělat koncert, který bude výjimečný jak pro publikum, tak pro kapely samotné," vysvětluje promotér akce víťa váňa.

monika lohrerová (nierika)

pro každou z vystupujících kapel bude mít předvánoční koncert v kopřivnici jinou příchuť. nierika si bude moci vychutnat přízeň domácího publika, kterou si naposledy užila v dubnu při křestu svého druhého alba poison on your spoon. v případě priessnitz se dá hovořit o "návratu na místo činu", právě před rokem totiž v sále kulturního domu v kopřivnici vznikla podstatná část nahrávky pro pět let očekávané řadové album této kultovní jesenické party, které dostalo název stereo. pražští tata bojs uzavřou letošní rok trojicí koncertů v pražské deltě, brněnském klubu fléda a vyvrcholení by pak mělo přijít právě v kopřivnici. tata bojs letos koncertovali poměrně sporadicky a kromě šesti letních festivalů neměli jejich fanoušci mnoho příležitostí si je naživo poslechnout, na severní moravu se navíc kapela vrací po víc jak roční přestávce. kopřivnické vystoupení tata bojs navíc přichází v době, kdy kapela pracuje na své další desce, a tak na něm zazní nejen starší skladby, ale hned několik premiérových písniček. "kapela si bude moct vyzkoušet, jak nové věci fungují u publika. další příležitost vidět tata bojs naživo přijde až někdy v dubnu příštího roku a to už s novým programem," tvrdí váňa.

jaromír švejdík (priessnitz)

kromě vynikající hudby a příjemné atmosféry se návštěvníci koncertu mohou těšit na špičkový technické zabezpečení koncertu, tedy skvělý zvuk a odpovídající světelný park. začátek koncertu je stanoven na půl devátou večer. jako první svůj zhruba padesátiminutový set odehraje nierika, následovat budou dva víc než hodinové bloky priesnitz a tata bojs. divákům bude místo koncertu zpřístupněno už několik hodin před koncertem a kromě barů jim budou k dispozici stánky s merchendaisingovými produkty kapel a nebo stánek s hudebními tituly kopřivnického nezávislého vydavatelství piper records. po skončení koncertu akce pokračuje after party v nora music klubu.

milan cais (tata bojs)

dodatek:: po sedmi letech spolupráce a třech albech se klára nemravová rozhodla změnit pozici "neustálého hosta" na stálou "fanynku" kapely tata bojs. důvody nejsou nijak šokující. "zkrátka nastal čas na změnu ...", říká klára. klára se tak bude nadále věnovat svým projektům, nicméně zůstává s kapelou v kontaktu a tak je možné, že jí ještě někdy uvidíme v přítomnosti tata bojs. pro kláru je však kopřivnický koncert ten poslední, kterého se zúčastní jako "neustálý host" kapely.

blinky::

 • tata bojs:: www.tatabojs.cz
 • priessnitz:: www.priessnitz.com
 • nierika:: www.nierika.cz

  organizátoři
  foto: krysa, trembi, dudyn

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  pozvánky 

  29.01.-21.02.2023
  >> jarní jazz & bluesové dny / intro
   

   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda