ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[brno]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: tata bojs na ∞ tour v ov-kluby.net area

tata bojs
[cooltour, s-cube, 3 opice, cooltour, velké kino, na ondráši raškovice]
21.10.-02.12.2011
tata bojs ohlašují ∞ tour. kapela po 4 letech vyráží na samostatné turné. v jeho průběhu se párkrát zastaví i v našem ovčím revíru.
vloženo: 16.10.2011
 

v úvodu a závěru nového alba tata bojs ležatá osmička se zpívá „nebudeme se opakovat“. v prvním singlu opakování pak zase „...moje jediný přání je opakování“ - to slibuje pěkně zamotané a zároveň zřejmě neopakovatelné turné.

dokážete si představit kolik to dalo kapele, všem spolupracovníkům a pořadatelům práce, než sestavili jednotlivé destinace turné tak, aby tvořili na mapách české a slovenské republiky tvar ležaté osmičky? odpověď zní: nekonečně dlouho... dokonce tak dlouho, že proces ze své podstaty není ještě uzavřen. jistý je pouze začátek - 06.10.2011 v brněnském klubu fléda. konec je nejistý, možná v prosinci, možná nikdy...

tata bojs

možná skutečně tata bojs vyráží na své nikdy nekončící turné, neboli ∞ tour.

„běžíme dopředu a nebo nazpátek? je tohle konec a nebo jen začátek?“ ptají se tata bojs stejně tak jako v jedné z písní nového alba. na všechny tyto otázky bude kapela v rozmezí října až prosince tohoto roku hledat odpovědi se svými fanoušky na jednom z nejrozsáhlejších turné své kariéry - ∞ tour.

v tuto chvíli 13 potvrzených zastávek česko-moravskoslezské částí turné a navíc minimálně 5 slovenských koncertů slibují u kapely pověstné spíše menším, než větším množstvím koncertních vystoupení opravdu velkou událost.

„program bude sestavený samozřejmě s důrazem na písně z nového alba a to i ty, které na letních festivalech nezazněly. ale chtěli bychom sáhnou opět i hluboko do historie a koncert udělat vrstevnatý stejně jako vnímáme svojí minulost.“ – dodává s úsměvem milan cais.

zatímco slovenská část turné proběhne v pevně dané sestavě společně s místními velice oblíbenými skupinami para a billy barman, domácí koncerty budou ve znamení hned několika zajímavých hostů, které si vybrali sami tata bojs. a tak se střídavě na turné představí republic of two, sunflower caravan, longital, dva a lus3. „při výběru hostů jsme samozřejmě dávali přednost souborům, které mají v názvu číslovky. nicméně protlačilo se nám tam i pár čistě "písmenkových". každopádně jsou to všechno kapely, které se nám líbí a těšíme se, že s nimi budeme moci sdílet pódia!“ – komentuje výběr spolukapel mardoša.

v rámci celé šňůry bude mít speciální postavení pražská zastávka 25.10.2011 v bývalé basketbalové hale sparty dnes hala letná na praze 7, kde proběhne zřejmě nejnákladnější a nejvýpravnější show v historii tata bojs. rozšíří se sestava hostů, dojde i na křest nového alba a nebude chybět scéna dle návrhu milana caise. „jsou to už dlouhé čtyři roky, co jsme naposledy hráli v téhle hale v programu nazvaném barevná hudba tata bojs. a tak bylo dost času se rozmyslet co dál. nad scénou, která se odehraje nejspíš neopakovatelně 25.10.2011 v hale letná už přemýšlím skoro dva roky. máme nachystáno tolik překvapení, že se to sem ani nevejde. a tak začnu zatím jedním. některé písně z ležaté osmičky zazní koncertně poprvé a zřejmě naposled, díky přítomnosti speciálních hostů alba, kteří do ostatních zastávek turné bohužel nezavítají.“ k tomu dodává milan cais. „a alespoň jeden z nich má samozřejmě ve jménu číslovku,“ ještě ho doplňuje mardoša.

tata bojs v červnu vydali po 4 letech nové album ležatá osmička. to se ihned po vydání vyhouplo až na 1. místo domácí hitparády a od té doby stále patří u nás mezi nejprodávanější alba současnosti. album bylo navíc více než příznivě přijato kritikou a hlavně samotnými fanoušky skupiny.

vstupenky na ∞ tour jsou v prodeji výhradně v síti ticketstream.

cz ∞ tour v revíru ov-kluby.net::

  • 21.10.2011:: ostrava - cooltour (+ republic of two)
  • 17.11.2011:: olomouc - s-cube (+ sunflower caravan)
  • 19.11.2011:: vsetín - 3 opice
  • 01.12.2011:: zlín - velké kino
  • 02.12.2011:: raškovice - na ondráši

organizátoři
foto: valda

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
pozvánky 

29.01.-21.02.2023
>> jarní jazz & bluesové dny / intro
 

 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda