ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festiválek sv. jan session plný novinek

XXVII. sv. jan session
[kostel sv. jana křtitele]
24.,25.05.2008
tradiční frýdecký festiválek s domácí atmosférou - sv. jan session - pravidelně dvakrát ročně přináší zajímavé nové hudební a divadelní projekty s duchovním přesahem. nejinak tomu bude i letos v květnu, kdy na sessionu zahraje plno interpretů, které ve frýdku ještě nebylo možné slyšet.
vloženo: 16.05.2008
 

sobota 24.05.2008 od 16.00 na farní zahradě u kostela sv. jana křtitele ve frýdku bude naplněna hudbou a divadlem, které většinou neznáte z televize a z rádia - proběhne zde festiválek sv. jan session. přesto, a nebo právě proto, jde o tvorbu která jde ze srdce a míří k srdcím ochotným naslouchat. poezii velkých básníků scela rozdílně hudebně uchopenou můžete vychutnat v podání jihomoravské skupiny hukl těžící z poezie bohuslava reynka nebo v podání pražské kapely hm..., která neotřelou a překvapivě hudebně veselou formou těží z mnoha dalších českých klasiků. vlastní poezii inspirovanou sudetskými kraji naší země přináší petr linhart ve svém projektu sudéta, který byl letos nominován na žánrovou cenu anděl. o vlastní poezii s duchovním přesahem a skočnými melodiemi se dá mluvit i v případě muzikanta, který si říká caine, a kterého možná někteří znají jako bubeníka plzeňské kapely znouzecnost. polština na festiválku zazní v podání výborné zpěvačky psychedelicky rockové kapely blissten a o směsici dalších jazyků se postará bratislavská kapela pressburger klezmer band hrající především hudbu východoevropských židů, která strhává k tanci. divadlo des jano z bardějova se podstatných otázek s nadhledem dotkne v interaktivním dramatu ako, hamlet? sobotu uzavře nová frýdecká kapela mutiband.

flyer

neděle 25.05.2008 nabídne od 16 do 19 hodin mimořádnou příležitost navštívit věž kostela sv. jana křtitele ve frýdku s nádhernou vyhlídkou na město a okolí a od 19.00 pak večer chval v kostele sv. jana křtitele.

blink::

 • skupina hrozen:: www.skupinahrozen.cz

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda