ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festiválek sv. jan session nabídne zajímavé zážitky

36. sv. jan session
[farní zahrada u kostela sv. jana křtitele]
15.-16.09.2012
umíte si představit jak by vypadala hudba, která by vznikla při setkání georga fiedricha handela s pračlověkem? slyšeli jste někdy o hudebním stylu "dechno"? byli jste někdy na divadelním představení v kostele?
vloženo: 04.09.2012
 

pokud by vás něco z uvedeného lákalo, bude nejlépe navštívit o víkendu 15.-16.09.2012 festiválek sv. jan session, který již tradičně naplní prostory farní zahrady u kostela sv. jana křtitele ve frýdku hudbou i divadlem.

traband

v sobotu od 17 hodin bude hrát například jedinečná kapela jablkoň, která svým vlastním stylem kombinujícím virtuozitu a poučenost klasické hudby s alternativními postupy dovede mnoho lidí příjemně překvapit. už samotná sestava kapely kombinující klasické kytary s fagotem a bicími slibuje mnohé překvapení. rovněž kapela traband přiveze zcela nezaměnitelné silné písně čerpající často z životních příběhů lidí na okraji, které jsou často smutné i veselé zároveň.

obě tyto kapely byly již několikrát za svou tvorbu oceněny cenou hudebních kritiků anděl. dále přijede například křehká písničkářka beáta bocek, která zvukomalebnou polštinou vykreslí své vnitřní světy, v nichž je možné se najít i ztratit. nebude chybět také premiéra jedné nadané kapely (meybe), která rozšíří jazykovou pestrost festiválku o angličtinu. vstupné na sobotu je 150 korun, pro studenty 120 korun.

neděle nabídne od 19 hodin netradiční zážitek divadelního představení v kostele sv. jana křtitele ve frýdku. na motivy knihy francouzského kněze daniela ange zde zahraje skupina mladých lidí interaktivní představení zraněný pastýř, které bude zakončeno večerem písní chval. vstup v neděli je volný.

festiválek má domácí atmosféru, kde se účinkující prolínají s publikem a o nová setkání tak není nouze. ambicí festiválku je vyhledávat neotřelé projekty a nabízet alternativu k mainstreamové kultuře.

program

blink::

miroslav přikryl (organizátor)
foto: jiří volejník

 verze pro tisk

související články::


 
informační kanály 


 
podpora 

 
pspad free text editorknihy.abz.cz
fantasyobchod.cznokturno - krysův web

:: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
 
 © 2002 ov-kluby.net

  design by lucinka & strejda