ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
 ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[áčko]
[akord]
[atlantik]
[barrák]
[brickhouse]
[centrum pant]
[dock]
[eldorádo]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[gospoda]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz u řeky]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: XIX. sv. jan session

XIX. sv. jan session
[kostel sv. jana křtitele]
23.-24.05.2009
tradiční frýdecký festiválek s domácí atmosférou - sv. jan session – i letos v květnu přináší zajímavé nekomerční hudební a divadelní projekty. program bude tentokrát česko-slovenský.
vloženo: 18.05.2009
 

sobota 23.05.2009 od 15.00 na farní zahradě u kostela sv. jana křtitele ve frýdku bude naplněna hudbou a divadlem, které většinou nelze vidět v televizi nebo slyšet v rádiu. přesto, a nebo právě proto, jde o tvorbu která jde ze srdce a míří k srdcím ochotným naslouchat.

flyer

frýdecká kapela mutiband s autorskou gospelovou tvorbou bude festiválek zahajovat. ostravské dohody po personálních změnách navazují na v klubech známou kapelu 4dohody a jejich inteligentní a dynamická muzika blízká bártovu illustrastratosphere potěší příznivce jazzrocku. vsetínská kapela žamboši, ověnčená cenou akademie populární hudby anděl přiveze úplně nové album, které bude pokřtěno ve vsetíně o den dříve. z východního slovenska přijede progresivní britpopová kapela out of control, která loni bodovala na slovensku v soutěži coca-cola popstar, kde se dostala mezi tři nejlepší. dalším hostem ze slovenska bude kapela longital, která svoje poslední album gloria nahrávala pro změnu ve francii a svojí snovou hudbou s elektronickým tepem dokáže příjemně vytrhnout posluchače z reality. na závěr dne kapela budoár staré dámy se svým naléhavým zvukem přinese to nejlepší z podhoubí současné brněnské alternativní hudby. úplnou tečku za programem obstará divadelní společnost papavero ze žiliny, která v prostorách kostela sv. jana křtitele uvede hudebně dramatické pásmo "ježižova žatva" na motivy biblických epizod z evangelií.

neděle 24.05.2009 nabídne od 15 do 18 hodin mimořádnou příležitost navštívit věž kostela sv. jana křtitele ve frýdku s nádhernou vyhlídkou na město a okolí.

blink::

 • skupina hrozen:: www.skupinahrozen.cz

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  podpora 

   
  pspad free text editorknihy.abz.cz
  fantasyobchod.cznokturno - krysův web

  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda