ov-kluby
domů  |  rozšířené hledání  |  fotky  |  reporty  |  muzika v mp3  |  o nás  

  ov-kluby.net

q.hledat::    
město 
 
reklama 
ovéčka na facebooku
klub 

dnešní akce všude ::
dnešní akce ve městě ::
rozšířené hledání ::
 
[acoustica]
[áčko]
[áčko hladnov]
[atlantik]
[barbar]
[barrák]
[bum bum comedy]
[centrum pant]
[dock]
[fabric]
[fiducia]
[garage]
[heligonka]
[hlubina]
[hudební bazar]
[chlív]
[jeden tag - galerie nibiru]
[jungle]
[klid]
[komorní klub]
[lighthouse]
[marley]
[parník]
[provoz]
[rock hill]
[sky]
[stará aréna]
[venuše]
[vrtule]
 
nekluby ::

 
report 

pozvánka:: festival musicart 2009

festival musicart 2009
[háj ve slezsku]
04.-05.09.2009
15. ročník festivalu musicart 2009 – high ve slezsku zůstává v opavském regionu. nevelká undergroundová akce se snahou o propojení různých hudebních žánrů (ska, reggae, punk-rock, hardcore) a divadel na jediné platformě, proběhne první víkend v září.
vloženo: 22.08.2009
 

po tříletém hledání prostoru a sebeurčení se v loňském roce festival musicart 2009 – high ve slezsku vrátil do regionu opavska s nadějí, že se zde na delší dobu usadí. naděje se stává skutečností a také letos po velmi zdařilém ročníku 2008, zůstává v prostorách v malebého, zalesněného prostředí čertova údolí, v prostorách hospůdky u jury, cca 1 km od obce háj ve slezsku, ve směru na hrabyni.

celý páteční večer je věnován sound systémům. uvidíme a hlavně uslyšíme borce z coltcha united, sakomana, hatoriho a payu, spolu s nimi možná vystoupí mc little l, dále ostrav ska band, kumatox a další. hrát se bude co lidé vydrží tančit a dj's hrát...

flyer - kliknutím zvetši

začátek sobotního programu je načasován na 12.00 hod. a započne jej jedna z nejznámějších moravských skapunkových partiček – moskvič. dále uslyšíme punkové the neunikneš a social party, nebo thrascorové helpness. kolem 17 hod. představí držitel anděla 2008 tomáš kočko a orchestr svou standardní etno produkci s ochutnávkou songů z nového cd, které vyjde v listopadu. večer se opět rozezvučí v rytmech reggae a ska. na 18 hod. dorazí ska úderka z hranic na moravě gentlemen's club, dále matadoři ze slovenska karavana a ostravský sultan soliman. kolem 21.00 uvidíme velkolepou show opavské skupiny kofe-in, která má celou produkci doplněnou velmi specifickou projekcí. a závěr bude patřit hip hopově svérázným drsňákům z valmezu, souboru elektrick mann.

sobotní odpoledne protkne svým specifickým černým humorem divadelní soubor tom a jeff z havířova a davové vystoupení zařídí klaunské divadlo mimo. v průběhu odpoledne proběhne undergroundová módní přehlídka ala sk8 style, snow style a street style.

festival začíná v pátek 04.09. v 18.00 a konec je naplánován na cca. neděli 07.00 hod. páteční otevření bran areálu je naplánováno na 17 hodinu. festival bude probíhat za každého počasí, budou zde velké stany pro ochranu před deštěm, nebo sluncem, taneční stan, stan dobré čajovny se spoustou dobrých čajů a dýmek, kino nocne, keramické workshopy, stanové městečko a nějaké ty krámečky s etno zbožím, jídlem a pitím pro vegetariány i masožravce.

blink::

 • musicart:: ska.energia.cz/musicart

  organizátoři

   verze pro tisk

  související články::


 •  
  informační kanály 


   
  nejčtenější 

  >> fotoreport:: slezskoostravský rock-fest 2023
   
  >> fotoreport:: norbert žije v barráku
   
  >> fotoreport:: ostrava v plamenech 2023
   
  >> fotoreport:: necro metal pilgrims 2024
   
  >> fotoreport:: rockové velikonoce v tatranu
   
  >> fotoreport:: michalfest 2023 (sobota)
   
  >> fotoreport:: kaczi ve studiu 1 českého rozhlasu
   
  >> fotoreport:: wille and the bandits v parníku
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (sobota, část 3.)
   
  >> fotoreport:: slunovrat 2023 (čtvrtek, část 3.)
   

   
  :: domů :: rozšířené hledání :: fotky :: reporty :: muzika v mp3 :: o nás ::
   
   © 2002 ov-kluby.net

    design by lucinka & strejda